۱۶۰ هزار تن چغندرقند به کارخانه قند میاندوآب تحویل داده شد
۰۲ آذر ۱۴۰۲ - ۸:۰۰
شناسه : 313428
4
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب: معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: تاکنون ۱۶۰ هزار تن محصول چغندرقند تولیدی کشاورزان این شهرستان به کارخانه قند میاندوآب تحویل داده شده است.
پ
پ

رضا مقدم در گفتگو با خبرنگار گروه اقتصادی پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر با اشاره به آخرین وضعیت خرید چغندرقند از کشاورزان در کارخانه قند میاندوآب، اظهار کرد: تاکنون ۱۶۰ هزار تن محصول چغندرقند تولیدی زارعین این شهرستان به کارخانه قند میاندوآب تحویل داده شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب افزود: امسال چهارهزار و ۱۸۴ هکتار از اراضی زراعی این شهرستان به کشت محصول چغندرقند اختصاص‌یافته است که پیش‌بینی می‌شود بیش از ۲۵۱ هزار تن چغندرقند از اراضی زیر کشت این محصول برداشت شود.

وی با مطلوب ارزیابی‌کردن روند تحویل محصول چغندرقند تولیدی زارعین شهرستان توسط کارخانه قند میاندوآب، گفت: میانگین عیار چغندرقند تحویلی در شهرستان میاندوآب ۱۶.۴ و اُفت آن ۳.۷ درصد است.

وی با بیان اینکه قیمت خرید تضمینی محصول چغندرقند امسال به‌ازای هر کیلوگرم با عیار ۱۶ درصد، ۲۸ هزار ریال است، افزود: مهندسین ناظر کشاورزی به‌عنوان نماینده جهاد کشاورزی، نظام‌مهندسی و نظام صنفی کارهای کشاورزی جهت نظارت بر تعیین اُفت و عیارسنجی چغندرقند از تاریخ شروع دوره بهره‌برداری این محصول در کارخانه قند میاندوآب حضور دارند.

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: تحویل چغندرقند در کارخانه قند میاندوآب به‌صورت منظم و بدون ازدحام انجام می‌گیرد و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.