۱۲ سری جهیزیه به نوعروسان مددجو در میاندوآب اهدا شد
۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰
شناسه : 313605
3
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب گفت: به مناسبت هفته بسیج، ۱۲ سری جهیزیه با همکاری سپاه و کمیته امداد امام خمینی (ره) به نوعروسان مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) در میاندوآب اهدا شد.
پ
پ

سرهنگ پاسدار محمد پیری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، با تبریک سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به همه بسیجیان، اظهار کرد: بسیج، شجره طیبه و جان فدای ملت ایران بوده که در ۴۴ سال گذشته در تمام عرصه‌ها که به آن نیاز بوده، وارد صحنه شده و در این کارزار خوش درخشیده و همواره افتخارآفرینی کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب با بیان اینکه بسیج، خدمت به مردم را مدال افتخار خود می‌داند، افزود: مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی یکی از مأموریت‌های بسیج بوده که در این راستا اقداماتی در حوزه‌های مختلف انجام‌گرفته است.

وی با اشاره به اینکه تهیه و اهدای جهیزیه به نوعروسان بی‌بضاعت و مددجو یکی از اقداماتی بوده که در سال‌های گذشته نیز انجام‌گرفته است، گفت: اخیراً نیز به مناسبت هفته بسیج، ۱۲ سری جهیزیه به نوعروسان مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) اهدا شد.

پیری با بیان اینکه اهدا این جهیزیه‌ها که با همکاری و مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و کمیته امداد خمینی (ره) انجام شد، تصریح کرد: این جهیزیه‌ها شامل پنج قلم کالای اساسی از جمله تلویزیون، یخچال، جاروبرقی، اجاق‌گاز و لباسشویی است که به نوعروسان مددجو اهدا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب اظهار کرد: هدف از اهدای این جهیزیه‌ها به نوعروسان کمیته امداد در راستای ترویج ازدواج آسان، سبک زندگی ایرانی‌اسلامی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی بوده است.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.