چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱ 18 رجب 1444 Wednesday, 8 February , 2023 ساعت ×
کمبود آرد نداریم/ با متخلفان در حوزه آرد و نان در میاندوآب برخورد قانونی می شود
05 شهریور 1401 - 8:30
شناسه : 302285
1
فرماندار میاندوآب: فرماندار میاندوآب گفت: در صورت مشاهده کوچکترین تخلف و عرضه آرد خارج از شبکه توزیع کارگروه گندم و آرد ونان متخلفین به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، علی پیام صبح امروز در کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان میاندوآب با تاکید بر تقویت نظارت ها و مقابله با کم فروشی و گران فروشی، اظهار کرد:هر دستی را که قصد تاراج و تعرض بر بیت المال را داشته باشد، قطع خواهیم کرد.

فرماندار میاندوآب با اشاره به اینکه شرح وظایف ادارات متولی در این زمینه مشخص است، گفت:اداره غله وظیفه تامین آرد و انبارداری آن را بر عهده داشته و توزیع عادلانه و نظارت بر عهده کارگروه و جهادکشاورزی است .

وی تصریح کرد: سهمیه آرد نیز بصورت عادلانه و براساس جمعیت و مصرف سرانه با مصوبه و خرد جمعی کارگروه گندم، آرد و نان تخصیص خواهد یافت.

پیام هم چنین با اشاره به اینکه خوشبختانه با تلاش ها و اقدامات انجام گرفته کمبود آرد نداریم، اظهار کرد: با توجه به اختلاف قیمت زیادی که آرد سهمیه ای با آرد بازار آزاد دارد باید نظارت بر چرخه توزیع آرد و کارتخوان های نانوایان تشدید شود.

فرماندار میاندوآب افزود: در صورت مشاهده کوچکترین تخلف و عرضه آرد خارج از شبکه توزیع کارگروه گندم و آرد ونان متخلفین به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.