کشف 69 کیلوگرم انواع مواد مخدر در میاندوآب از ابتدای امسال/ کشفیات مواد مخدر 17  درصد افزایش یافت
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
شناسه : 262449
5

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: از ابتدای امسال؛ با اقدامات انجام گرفته در مجموع 69کیلو و 804 گرم انواع مواد مخدر در شهرستان میاندوآب کشف شده است.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، سرهنگ حسن شیخ نژاد در حاشیه جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر میاندوآب با اشاره به اقدامات پلیس از ابتدای امسال در این شهرستان، اظهار کرد: در این مدت با طرح ها و عملیات های انجام گرفته در مجموع 69 کیلو و 804 گرم انواع مواد مخدر در شهرستان میاندوآب کشف شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: مقایسه مقدار مواد کشف شده با مدت مشابه سال قبل نشان دهنده افزایش 17 درصدی کشفیات مواد مخدر در شهرستان میاندوآب است.

وی گفت: از ابتدای امسال تعداد 338 نفر قاچاقچی، توزیع کننده مواد مخدر، خرده فروش و معتاد متجاهر در شهرستان میاندوآب با اقداماتی که انجام گرفته، دستگیر و به دستگاه قضایی تحویل شده اند.

شیخ نژاد تصریح کرد: مقایسه آمار دستگیرشدگان در زمینه مبارزه با مواد مخدر با مدت مشابه سال قبل، افزایش 22 درصدی را نشان می دهد.

فرمانده انتظامی میاندوآب اظهار کرد: از ابتدای امسال طرح های کنترل در محورهای مواصلاتی، ارتقا امنیت اجتماعی کارگاه و کلاس های آموزشی توسط کارشناسان موادمخدر در دانشگاه ها و مدارس و ادارات مختلف برگزار شده است.

وی با تاکید بر اینکه نباید از موضوع مواد مخدر و تاثیرات آن بر جامعه به راحتی گذشت، اظهار کرد: باید در مبارزه با این آسیب اجتماعی  که به دنبال منحرف کردن جوانان ما است، همه احساس مسئولیت کرده و با آن مقابله کنیم.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.