شنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۱ 6 ربيع أول 1444 Saturday, 1 October , 2022 ساعت ×
کشف 335 دستگاه گوشی موبایل خارجی در میاندوآب/ چهار میلیارد ریال کالای قاچاق به مقصد نرسید
15 سپتامبر 2017 - 12:27
شناسه : 265700
4

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: با تلاش و هوشیاری کارکنان این منطقه انتظامی میاندوآب در دو عملیات مختلف، چهار میلیارد و 800 میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد.

پ
پ

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان موفق شدند، در کنترل محورهای مواصلاتی و در دو عملیات مختلف موفق شدند تا محموله های کالای قاچاق را کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: محموله های کشف شده در این عملیات ها شامل 100 هزار نخ سیگار خارجی و 335 دستگاه انواع گوشی موبایل، تبلت بود که از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه در این زمینه سه نفر دستگیر شده اند، گفت: در این رابطه سه دستگاه خودرو نیز توقیف و مراتب پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارسال شد.

شیخ نژاد با اشاره به اینکه این محموله ها از شهرهای مرزی بارگیری شده بودند، تصریح کرد:  مجموع ارزش ریالی این محموله ها چهار میلیارد و 800 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب با تاکید بر اینکه قاچاق کالا سم مهلکی بر اقتصاد کشور است، اظهار کرد: مبارزه با کالای قاچاق همواره یکی از اولویت های این فرماندهی بوده و هست.

وی گفت: شهروندان هرگونه قاچاق کالا و کالای غیرمجاز را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند و در این راستا نیز مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از اولویت‌های این فرماندهی هست.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.