دوره آموزش مجازی اندروید شهید آوینی
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۴۷
شناسه : 261398
3

پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، علاقه مندان می توانند پس از مطالعه دقیق اطلاعات دوره آموزشی از قبیل شرایط ثبت نام و شیوه برگزاری دوره آموزشی اقدام به پیش ثبت نام در این دوره نمایند.

چند خط زیر را قبل از ثبت نام در دوره آموزشی حتما مطالعه کنید:

معرفی اجمالی B4a:
در این دوره دانشجویان به روش برنامه نویسی B4a  که به عنوان یکی از روش های برنامه نویسی نرم افزارهای اندروید شناخته شده، آموزش خواهند دید.
مزیت های این روش سادگی در یادگیری، سرعت در برنامه نویسی، سرعت اجرای برنامه و نهایتا چند بستر (PlatForm) بودن آن می باشد. (که کاربران در دوره های پیشرفته می توانند نرم افزار Ios نیز خروجی بگیرند).

یکی از برنامه های فاخر نوشته شده با بیسیک فور اندروید:

تقویم اذانگوی شمیم (بیش از 1 میلیون نصب)

شیوه برگزاری دوره:

-این دوره پروژه محور طراحی گردیده است و انتظار می رود طبق برنامه دوره کاربران در پایان دوره یک نرم افزار تحویل نمایند.

-جهت شروع دوره، بعد از ثبت نام اولیه افراد در پایگاه amoozeshnet.ir نام کاربری و رمز عبور آزمایشی (Demo) در اختیار کاربران قرار میگیرد تا با سامانه آموزش مجازی (lms) آشنایی لازم را کسب نمایند.
نام کاربری و رمز عبور برای کاربران پس از تأیید توسط مسئولین استانی دوره از طریق شماره ای که در فرم ثبت نام اعلام کرده اند اطلاع رسانی خواهد شد.

-بعد از ورود به سامانه آموزشی کاربران دوره می توانند با مشاهده فیلم های آموزشی دوره را شروع کرده و قدم به قدم در آموزش پیشرفت نمایند.
کاربران می توانند سؤالات احتمالی خود را در قسمت سؤالات متداول دوره آموزشی جستجو و در صورت عدم رسیدن به پاسخ، سؤال خود را در سامانه ثبت نموده و پاسخ را در در کمتر از یک روز دریافت نمایند.
پس از پایان زمان دوره آموزشی کاربران دوره باید در زمان تعیین شده اپلیکیشنخود را به همراه لینک انتشار آن در فروشگاه‌های اندروید در صفحه ای که اعلام خواهد شد ثبت و منتظر نتیجه ارزیابی هیئت داوران جشنواره باشند.

-اختتامیه دوره در مرداد ماه 1396 مصادف با دهه کرامت همراه با تجلیل از اپلیکیشن های برتر این دوره آموزشی برگزار خواهد شد.

شرایط شرکت کنندگان:
-آشنایی اولیه با برنامه نویسی (جاوا و یا سایر زبان های برنامه نویسی)
-حداقل سن 17 سال و حداکثر 27 سال
-علاقه مندی و پایبندی زمانی به آموزش
-در اختیار داشتن یک دستگاه موبایل اندرویدی و رایانه جهت برنامه نویسی
-دسترسی به اینترنت

جشنواره
-با توجه به پروژه محور بودن دوره و تعهد هرکدام از دانشجویان جهت تحویل یک نرم افزار (شامل گالری تصویر، متن، صوت، فیلم و ابزارهای لازم)، نرم افزار ها برای ورود به جشنواره مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

-به برترین نرم افزارها در اختتامیه کشوری، در دو سطح ملی و استانی جوایز نفیسی  اهدا خواهد شد.
-لازم به ذکر است که ویژگی های لازم جهت کسب امتیاز کامل از لحاظ فنی و محتوایی در زمانی مناسبی به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

موضوعات تولید نرم افزار:
•  معارف اسلام و انقلاب (قرآن، اهلبیت، جهاد، شهادت)
•  گسترش فضائل اخلاقی
•  تقویت نهاد خانواده
•  اقتصاد مقاومتی (تولید، اشتغال؛ اصلاح الگوی مصرف، قناعت و …)

این اپلیکیشن ها توسط دانشجویان دوره های قبلی تولید گردیده است.

نرم افزار سردار شهید حسین خرازی

                

لینک نرم افزار در کافه بازار

نرم افزار سردار شهید ابراهیم هادی

            

لینک نرم افزار در کافه بازار

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.