یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱ 15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023 ساعت ×
پایان ماراتن انتخاب شهردار میاندوآب/ “قدیمی” شهردار شد
24 آبان 1400 - 8:08
شناسه : 297289
6
با چهار رای اعضای شورای شهر میاندوآب، "بابک قدیمی" به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب شد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، جلسه رسمی شورای شهر میاندوآب با حضور معاون عمرانی فرماندار و اعضای این شورا با دستور کار انتخاب شهردار برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فیروز تقوی رئیس شورای شهر میاندوآب با اشاره به دستور کار جلسه، گفت: در این جلسه شهردار جدید میاندوآب با رای اعضای شورای شهر انتخاب می شود.

وی افزود: از بین کاندیداهای قبلی شهرداری و نیز نفراتی که اعضای شورای شهر مد نظر دارند، شهردار منتخب توسط اعضای شورای شهر انتخاب می شود تا مراحل بعدی طی شود.

پس از توضیحات رئیس شورای شهر، فرآیند رای گیری آغاز شد که “بابک قدیمی” با چهار رای به عنوان شهردار جدید میاندوآب انتخاب شد و سه رای نیز “علی مولایی” کسب کرد.

“بابک قدیمی”، پنجاه و هشتمین شهردار منتخب میاندوآب از سال ۱۳۲۷ تاکنون است که باید چشم انتظار صدور حکمش باشد و هم اکنون نیز “وحید اصغری پور” به عنوان سرپرست شهرداری میاندوآب را اداره می کند.

پیش از این مرتضی نجفی از بین ۱۳ گزینه به عنوان شهردار میاندوآب انتخاب شده بود که به سرانجام نرسیده و امروز شورای شهر، شهردار جدید برای میاندوآب انتخاب کرد تا مراحل بعدی برای صدور حکم طی شود.

موضوع انتخاب شهردار میاندوآب همواره یکی از چالش های اساسی و موضوعات مهم برای مردم این شهر بوده است تا جایی که میاندوآب را در سال های گذشته حتی بیش از یک سال بدون شهردار نیز نگه داشته است و شهرداری میاندوآب در بهترین زمان ممکن برای کارهای عمرانی توسط سرپرست اداره شده است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.