چهارشنبه, ۲ فروردین , ۱۴۰۲ 1 رمضان 1444 Wednesday, 22 March , 2023 ساعت ×
مشکل جوانی جمعیت، بیش از آنکه اقتصادی باشد، فرهنگی است
08 بهمن 1401 - 16:30
شناسه : 305046
2
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب گفت: بررسی ها نشان می دهد مشکل جوانی جمعیت و حمایت از خانواده بیش از آنکه مشکل اقتصادی باشد، مشکل فرهنگی است.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، سرهنگ پاسدار حسین فرج زاده در جلسه کارگروه زنان و خانواده در میاندوآب با اشاره به اهمیت موضوع جمعیت، اظهار کرد: بررسی ها نشان می دهد مشکل جوانی جمعیت و حمایت از خانواده بیش از آنکه مشکل اقتصادی باشد مشکل فرهنگی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب با بیان اینکه دشمنان به دنبال ترویج سبک زندگی غربی در جامعه ایرانی-اسلامی هستند، افزود:سبک زندگی غربی که دشمنان در شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی به دنبال ترویج آن هستند، به سمت فروپاشی خانواده ها حرکت می کند.

وی گفت: بررسی های کارشناسی نشان می دهد میزان ازدواج و فرزندآوری در بین قشر متمول کمتر از قشر ضعیف و متوسط جامعه است و این ناشی از تاثیرپذیری از سبک زندگی خبری عنوان می شود.

فرج زاده با تاکید بر اینکه جمعیت یکی از مولفه های قدرت است، تصریح کرد: جمعیت یک مولفه قدرت بوده و جمعیت جوان نیز یک فرصت برای کشور و برای ایرانی بزرگ و آباد است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب با اشاره به اینکه دشمنان در جنگ نرم علیه ایران اسلامی به دنبال فروپاشی نهاد و بنیان خانواده هستند، اظهار کرد: دشمن به دنبال تقدس زدایی از واژه مادر بوده و در این راستا نیز قدم بر می دارد.

وی به اهمیت کار فرهنگ سازی در امر ازدواج و فرزندآوری اشاره کرد و گفت: ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیشتر روی فرهنگ سازی و کلاس های سبک زندگی اسلامی، ترویج ازدواج آسان برنامه هایی را تدارک دیده است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.