مردم در 9 دی فتنه گران را به زباله دان تاریخ فرستادند/ حماسه 9 دی، “نه” بزرگ به  فتنه گران بود
07 دی 1396 - 9:54
شناسه : 269975
3

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: مردم حزب اللهی و انقلابی ایران اسلامی، با حرکت شجاعانه و با بصیرت خود، در 9 دی راهزنان و فتنه گران داخلی انقلاب را از مسیر قطار انقلاب کنار زدند.

پ
پ

حجت الاسلام حیدر کوثری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با تبریک سالروز حماسه 9 دی، اظهار کرد: مردم حزب اللهی و انقلابی ایران اسلامی، با حرکت شجاعانه و با بصیرت خود در 9 دی راهزنان و فتنه گران داخلی انقلاب را از مسیر قطار انقلاب کنار زدند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب افزود: در حماسه 9 دی 88 خالص ها از ناخالص ها جدا شد و کسانی که انقلابی واقعی بودند؛ صف خود را از فتنه گران و یزیدیان زمان جدا کردند.

وی گفت: 9 دی روزی بود که خواص بی بصیرت و منافق در سیل خروشان مردم انقلابی و حزب الله، در هم شکستند.

کوثری با بیان اینکه حماسه 9 دی، تجلی بصیرت و میثاق امت با ولایت بود، تصریح کرد: در این روز  بار دیگر نسیم دل انگیز ولایت و بصیرت بر پیکر زخمی وطن وزیدن گرفت و در روز بیعت مردم با ولایت تجلی یافت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب گفت: مردم فهیم و آگاه ایران اسلامی با حضور پرشور در حماسه 9 دی نشان دادند که از ورای تمامی چهره آرایی ها، تزویرها و نقاب ها انقلابیون واقعی را از مدعیان دروغین و عافیت طلبان می شناسند.

وی افزود: حماسه 9 دی نمایشگاه غیرت ملی ایرانیان در دفاع از نظام اسلامی و ولایت بود که تاریخ چنین حرکاتی را کمتر به خود دیده است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.