مرحله استانی چهارمین رویداد ملی تولید محتوای بسیج برگزار میشود
۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۹
شناسه : 303671
7
مسئول فضای مجازی بسیج: مسئول فضای مجازی بسیج گفت: همزمان در سراسر کشور مرحله استانی چهارمین رویداد تولید محتوای بسیج برگزار می شود.
پ
پ

به گزارش زرین خبر،مسلم معین مسئول فضای مجازی بسیج از شروع مرحله استانی چهارمین رویداد ملی تولید محتوای بسیج خبر داد و افزود: این مرحله  به طور همزمان در ۳۲ مرکز استانی کشور در قالب تیم های سه الی پنج نفره و در سه حوزه پویانمایی، بازی های ویژه تلفن همراه و نرم افزارهای ویژه تلفن همراه از تاریخ ۲۵ الی  ۲۷ آبان ماه در یک رقابت ۴۸ ساعته برگزار  می شود.

وی ادامه داد: پس از شناخته شدن برگزیدگان، تیم های اول هر بخش در هر استان به مرحله کشوری راه پیدا می‌کنند.
معین همچنین اعلام کرد: تا این لحظه ۴۸۰ تیم ثبت نام کردند و ۱۰۳۷ نفر تائید شده اند یعنی نزدیک به ۲۵۰۰ شرکت کننده تا این لحظه رسما ثبت نام کرده اند پیش بینی می شود با توجه به زمان باقی مانده تا پایان مهلت ثبت نام در رویداد که فردا شب است تعداد تیم ها به ۵۵۰ تیم و شرکت کنندگان به بیش از ۳۰۰۰ نفر افزایش یابند.
وی در پایان اظهار داشت در مراسم اختتامیه مرحله استانی چهارمین رویداد تولید محتوای بسیج، از منتخبین اولین “رویداد مردم پایه” تولیدات رسانه ای مبتنی بر تلفن همراه که با موضوعات بومی و منطبق بر زیست بوم هر استان برگزار شد، تجلیل به عمل خواهد آمد.
انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.