محموله میلیونی سیگار و لاستیک قاچاق به مقصد نرسیدند
31 مرداد 1396 - 9:26
شناسه : 264535
9

فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: با تلاش و هوشیاری کارکنان این منطقه انتظامی میاندوآب، در دو عملیات مختلف محموله های قاچاق لاستیک و سیگار خارجی در محورهای مواصلاتی این شهرستان کشف و ضبط شد.

پ
پ

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر، اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان موفق شدند، در کنترل محورهای مواصلاتی و در عملیات های مختلف موفق شدند تا محموله های کالای قاچاق را کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: محموله های کشف شده شامل 180 هزار نخ سیگار خارجی و 241 حلقه لاستیک خارجی بود که از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه در این عملیات ها چهار نفر متهم نیز دستگیر شده اند، گفت: در این رابطه سه دستگاه خودرو نیز توقیف و مراتب پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارسال شد.

شیخ نژاد با اشاره به اینکه این کالاها از شهرهای مرزی بارگیری و قصد انتقال به شهرهای عمقی کشور بود، تصریح کرد:  مجموع ارزش ریالی این محموله ها دو میلیارد و 400 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب با تاکید بر اینکه قاچاق کالا سم مهلکی بر اقتصاد کشور است، اظهار کرد: مبارزه با کالای قاچاق همواره یکی از اولویت های این فرماندهی بوده و هست.

وی گفت: شهروندان هرگونه قاچاق کالا و کالای غیرمجاز را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند و در این راستا نیز مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از اولویت‌های این فرماندهی هست.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.