قانون درآمد پایدار شهرداری خدمت ماندگار دولت سیزدهم
۰۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۱
شناسه : 321704
3
 رئیس شورای اسلامی شهر میاندوآب عنوان کرد:  رئیس شورای اسلامی شهر میاندوآب گفت: احیای قانون درآمد پایدار شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از جمله خدمات ماندگار دولت سیزدهم است.
پ
پ

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، اسکندر سجادی در جلسه هفتگی شورای شهر میاندوآب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت و با تأکید بر اینکه باید خدمات دولت سیزدهم به مردم گفته شود، اظهار کرد: متأسفانه ما شهید جمهور را به‌خوبی نشناختیم و نتوانستیم خدمات دولت سیزدهم را به‌خوبی تبیین کنیم.

 رئیس شورای اسلامی شهر میاندوآب افزود: اگر عملکرد دولت و شهید جمهور گفته نشود در آن صورت در حق شهید رئیسی و سایر شهدای خدمت که در راه خدمت به مردم به شهادت رسیدند؛ اجحاف می‌شود.

 وی با اشاره به اینکه شهید امیر عبدالهیان پیوند میان دیپلماسی و میدان را برقرار کرد، گفت: آیت‌الله آل هاشم نیز مورداحترام کل مردم آذربایجان و ایران بودند و شخصیتی بودند که در دل‌ها جا داشتند و استاندار جوان نیز شخصیتی وارسته بودند که در چهار ماه در دل‌ها جا گرفت.

 سجادی با بیان اینکه دولت سیزدهم خدمات بی‌نظیری در مدت سه سال عمر خود انجام داده است، تصریح کرد: در مدت فعالیت دولت سیزدهم؛ بدهی خارجی دولت پرداخت شد و بدهی‌های داخلی به پیمانکاران و اوراق مشارکت و غیره پرداخت شد.

 رئیس شورای شهر میاندوآب با اشاره به راه‌اندازی و به چرخه تولید برگشتن واحدهای صنعتی و تولیدی در دولت سیزدهم، اظهار کرد: احیای واحدهای تولیدی و کارخانه‌ها مختلف، افزایش صادرات نفتی، فعال‌سازی طرح‌های راکد از دیگر فعالیت‌های دولت سیزدهم است.

 وی با بیان اینکه احیای قانون درآمد پایدار شهرداری‌ها و دهیاری‌ها از دیگر اقدامات دولت سیزدهم بود، افزود: تنها تا سال گذشته ۷۵۰ میلیارد ریال از این محل سهم شهرداری میاندوآب بود که در طول تاریخ بی‌نظیر بود.

 سجادی با اشاره به اینکه در دولت شهید رئیسی شاهد کنترل و نابودی کرونا شدیم، گفت: در بخش سلامت نیز اقدامات بی‌نظیری از جمله بیمه رایگان دهک‌های پایین، تأمین دارو و غیره توسط دولت سیزدهم انجام‌گرفته است.

 رئیس شورای شهر میاندوآب با بیان اینکه در حوزه روابط خارجی نیز دولت سیزدهم قدم‌های خوبی برداشت، افزود: ارتباط با کشورهای همسایه، پیوستن به بریکس و شانگهای درحالی‌که ایران در اوج تحریم، نشان‌دادن تصویر و دفاع از شهید سلیمانی و حقانیت قرآن در سازمان ملل از اقدامات دولت سیزدهم در حوزه دیپلماسی بود.

 در ادامه این جلسه اعضای شورای شهر میاندوآب نکته نظرات خود را درباره موضوعات مختلف اعلام و اعضای شورای شهر در مورد محورهای جلسات به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 رسیدگی به نامه‌های اداری، شهرداری و مردمی و پاسخگویی به مراجعات مردم از دیگر بخش‌های این جلسه بود.

 انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.