عضویت ۱۵۶ هزار خانوار آذربایجان غربی در صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۸:۵۶
شناسه : 304689
3
مدیر صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی خبر داد؛ مدیر صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر ۱۵۶ هزار خانوار در استان تحت پوشش مزایای این صندوق دولتی قرار دارند.
پ
پ

سیروس محمودیان در گفت و گو با خبرنگار گروه اجتماعی زرین خبر در میاندوآب با اشاره به مزایای بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر، اظهار کرد: بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر یک بیمه دولتی است که توانستیم در قالب میز خدمت در روستاهای میاندوآب در خدمت مردم بوده و در این زمینه جوابگوی مردم باشیم.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی افزود: تمام افراد ۱۸ تا ۵۰ سال می توانند در این بیمه عضو شده و از خدمات و مزایای آن بهره مند شوند.

وی با اشاره به اجرای طرح کرامت در دولت سیزدهم به صورت کشوری، گفت: تمام کشاورزان، روستاییان و عشایر و  نیز مشاغل فصلی و خانگی مانند قالیبافان، دامداران و ساکنان شهرهای زیر ۲۰هزار نفر می توانند با حداقل مبلغ و حتی به صورت اقساطی از این بیمه استفاده کرده و از مزایای مستمری بازنشستگی، از کارافتادگی کلی، بازماندگان و امکان نقل و انتقال سوابق برخوردار خواهند بود.

محمودیان تصریح کرد: عضویت در این بیمه به ویژه برای جوانان مهم بوده و می تواند به عنوان سابقه شغلی نیز محسوب شود.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان غربی اظهار کرد: در حال حاضر ۱۵۶ هزار خانوار در استان تحت پوشش مزایای این صندوق دولتی قرار دارند.

وی گفت: تعداد مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر در آذربایجان غربی بیش از پنج هزار و ۷۰۰ نفر است.

محمودیان با اشاره به اینکه در شهرستان میاندوآب نیز ۱۳ هزار خانوار تحت پوشش بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر هستند، افزود: تعداد مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستاییان و عشایر در میاندوآب نیز ۴۰۰ نفر است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.