طرح های  محرومیت زدایی و ورزشی سپاه در میاندوآب و چهاربرج افتتاح شد
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۹:۳۲
شناسه : 297376
10
با حضور جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی؛

با حضور جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان ، دو طرح  مسکن مددجویی بهزیستی و ورزشی سپاه در میاندوآب افتتاح شدند.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، مراسم افتتاح این طرح ها امروز با حضور سرتیپ دوم پاسدار طالب رحیمی جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و جمعی از مسئولان شهرستان میاندوآب و چهاربرج در این شهرستان و روستای فسندوز برگزار شد.

افتتاح سوله ورزشی صالحین چهاربرج

امروز سوله ورزشی صالحین شهرستان چهاربرج که از محل اعتبارات مهندسی سپاه احداث شده است، با حضور سردار رحیمی جانشین سپاه شهدا و مسوولان شهرستانی افتتاح شد.

به گفته نصراله قاصد مسئول مهندسی ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب این سوله ورزشی نیز در زمینی به مساحت ۴۵۰ مترمربع و با بیش از ۳۶ میلیارد ریال اعتبار احداث شده است.

در مراسم افتتاح این طرح، امام جمعه چهاربرج، جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب به سخنرانی پرداختند.

افتتاح فاز اول مسکن مددجویی بهزیستی

هم چنین امروز مسکن مددجویان بهزیستی از محل اعتبارات قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) با مشارکت سپاه شهدا و سازمان بهزیستی و بسیج سازندگی در روستای فسندوز افتتاح شد.

به گفته موسی تقی زاده مسئول بسیج سازندگی میاندوآب ۱۱ واحد مسکن مددجویی بهزیستی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی در میاندوآب در دست احداث بودند که امروز به بهره برداری رسیدند.

به گفته وی علاوه بر احداث این واحدهای مددجویی که به طور متوسط ۶۰ مترمربع مساحت زیربنا دارند، برای تهیه ملزومات موردنیاز برای این مددجویان از جمله فرش و … با کمک خیرین و اصناف اقدام شده است.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.