زمینه سرمایه گذاری شستا در میاندوآب فراهم است
۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۸:۲۱
شناسه : 304253
3
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی: نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار داریم در طرح بندر خُشک که برای جابجایی سریع محصولات کشاورزی منطقه و استان‌های همجوار در حال طراحی و اجراست؛ شستا سرمایه‌گذاری کند.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، مهدی عیسی‌زاده در جلسه بررسی مسائل و مشکلات تامین اجتماعی میاندوآب که با حضور رئیس سازمان تأمین‌اجتماعی کشور در این شهرستان برگزار شد،گفت: ما در شهرستان میاندوآب از سازمان تأمین‌اجتماعی می‌خواهیم که شعبه را به تیپ ممتاز و مرکز درمانی را به پلی‌کلینیک ارتقاء دهند و تجهیزات و نیروی تخصصی را نیز متناسب با این جایگاه فراهم کنند.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این زمینه رایزنی های لازم با وزیر بهداشت انجام گرفته است، افزود: وزارت بهداشت نیز با تأمین‌اجتماعی در زمینه تأمین نیروی انسانی در میاندوآب نهایت همکاری را خواهد داشت و وزیر بهداشت طی صحبت های انجام شده قول مساعدت داده‌اند.

وی با تاکید بر توجه و سرمایه گذاری شستا در منطقه، افزود: موضوع دیگری که از تأمین‌اجتماعی و شستا انتظار داریم توجه ویژه به این منطقه است؛ در ادوار گذشته شستا به این منطقه بی‌مهری کرده است.

عیسی‌زاده تصریح کرد: انتظار داریم در طرح بندر خُشک که برای جابجایی سریع محصولات کشاورزی منطقه و استان‌های همجوار در حال طراحی و اجراست؛ شستا سرمایه‌گذاری کند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.