رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در آذربایجان‌غربی به کمتر از ۵۰ درصد رسید
۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷
شناسه : 294001
9

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در آذربایجان‌غربی به کمتر از ۵۰ درصد و میزان استفاده از ماسک، به کمتر از ۴۵درصد رسیده است.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، علی مصطفوی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: با توجه به افزایش ابتلا به بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی، ضرورت دارد مردم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بیش از پیش توجه داشته باشند.

وی با بیان اینکه حضور در دورهمی‌ها، برپایی جشن‌های عروسی و حضور در تجمعات و در نهایتا عدم استفاده از ماسک، عوامل تاثیرگذار در افزایش ابتلا به کرونا در استان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه متاسفانه ‌کرونا عادی انگاری شده است، گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان به ۵۰ درصد و استفاده از ماسک به کمتر از ۴۵ درصد رسیده است.

مصطفوی با بیان اینکه در حال حاضر راه تفرجگاه‌ها و بوستان‌های استان توسط عوامل پلیس مسدود است، اعلام کرد: در حالی که وزارت بهداشت حداقل زمان برای واکسیناسیون کامل عموم مردم را ۶ ماه اعلام می‌کند، تنها راه عبور از کرونا رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط خود مردم است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.