خدا عاقبت خیر برای شما بدهد که فرزند خود را در راه امام و خدا قربانی دادید
۲۹ دی ۱۴۰۱ - ۰:۴۵
شناسه : 304843
3
فرازی از زندگی و وصیتنامه شهید ابراهیمی؛ ودوود ابراهیمی سال ۱۳۴۲ به دنیا آمد، سختی روزگار را در معاش پدر تجربه کرده بود. به همین خاطر تا جایی که می‌توانست، به دستان پینه بسته پدر خیره می‌شد و هر آنچه در توان داشت در راه تحصیل علم و اعتقاد قدم برداشت.
پ
پ

به گزارش گروه فرهنگی زرین خبر، ودوود ابراهیمی سال ۱۳۴۲ به دنیا آمد، سختی روزگار را در معاش پدر تجربه کرده بود. به همین خاطر تا جایی که می‌توانست، به دستان پینه بسته پدر خیره می‌شد و هر آنچه در توان داشت در راه تحصیل علم و اعتقاد قدم برداشت.

شهید ودود ابراهیمی پس از پذیرفته شدن در رشته پزشکی دانشگاه ارومیه به عضویت سپاه پاسداران در آمد و به شهر سنندج اعزام شد. در همان شهر به فرماندهی گروهان منصوب و سپس فرمانده عملیات سپاه سقز را پذیرفت.

شهید ودود ابراهیمی در پنجم مرداد ۱۳۶۶ برای مانع شدن از پایگاه گرگان (توسط حزب دموکرات) دلاورانه رزمید و به شهادت رسید.

بخشی از وصیتنامه شهید ودود ابراهیمی

بسم الله الرحمن الرحیم
پدر جان خدا عاقبت خیر برای شما بدهد که فرزند خود را در راه امام و راه خدا قربانی دادید امیدوارم که با شهید شدن من هیچ خوفی و ترسی به دل راه ندهی و همیشه با خدا باشی و به فرمان رهبر باش درست است نمی‌توانی در جبهه خط اول مقدم باشی ولی می‌توانی در پشت جبهه یعنی در روستای خود فعالیت نمایی و سنگر مرا خالی نگذاری.

مادر جان غصه نخور من نمرده‌ام بلکه زنده‌ام و در نزد خدای متعال روزی می خورم ای نور چشمان ترم مادر خداحافظ

همسر عزیزم امیدوارم همیشه مانند کوه استوار باشی و مانند حضرت زینب (سلام الله علیها) حرکت کنی و غصه مرا نخورید امیدوارم حلالم کنید.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.