حضور مردم در صحنه مأیوس‌کننده دشمنان است
۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵
شناسه : 316487
5
امام‌جمعه میاندوآب: امام‌جمعه میاندوآب گفت: مردم اصلی‌ترین رکن و مؤلفه قدرت در نظام اسلامی هستند که در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر دشمنان را مأیوس و دوستان را خوشحال کردند.
پ
پ

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید حسن‌زاده در خطبه‌های نمازجمعه این هفته میاندوآب با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر دشمنان را مأیوس و دوستان را خوشحال کردند.

امام‌جمعه میاندوآب با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بی‌نظیر بود، افزود: مردم میاندوآب با حضور پرشور خود در راهپیمایی در این شهر و در پنج نقطه دیگر در روستاها عظمتی خلق کردند که بی‌سابقه بوده است.

وی با اشاره به اینکه مردم با حضور پرشور خود نشان دادند که یارویاور رهبری، نظام و انقلاب اسلامی هستند، تصریح کرد: مردم راه صبر و مقاومت را انتخاب کردند و بصیرت خود را به دنیا نشان دادند.

حسن‌زاده اظهار کرد: دشمن از مدت‌ها پیش به دنبال کم‌رنگ کردن حضور کردن حضور مردم در صحنه و مأیوس کردن مردم بود ولی مردم ایران اسلامی باعظمت و اقتدار به صحنه آمده و توده میلیونی مردم حماسه بی‌نظیر دیگری خلق و در دفتر تاریخ انقلاب ثبت کردند.

امام‌جمعه میاندوآب افزود: در ۲۲ بهمن امسال، کوچک و بزرگ، مرد و زن همه به میدان آمده و امام و رهبری را از خود خشنود و راضی ساختند.

وی نقش و جایگاه خواص در جامعه اشاره کرد و گفت: برخی خواص زمانی که میلیون‌ها رأی مردم انتخاب می‌شدند، از انتخابات تمکین کرده و مردم را به صحنه فرامی‌خواندند؛ ولی امروز که وضعیت بر وفق مراد آنها نیست نه‌تنها در راهپیمایی حضور نمی‌یابند؛ بلکه از تحریم انتخابات نیز صحبت می‌کنند.

حسن‌زاده افزود: همان‌طور که مردم با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه خلق کردند، با حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی نیز در ۱۱ اسفند دشمنان را مأیوس و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان می‌زنند.

امام‌جمعه میاندوآب با بیان اینکه مردم اصلی‌ترین رکن و مؤلفه قدرت در نظام اسلامی هستند، گفت: مردم نشان دادند با اینکه مشکل مالی و اقتصادی دارند؛ اما هیچگاه دست از نظام و ولایت برنمی‌دارند.

وی به نقش خواص در جامعه اسلامی اشاره کرد و افزود: خواص پیشران حکومت هستند که اگر منحرف شوند، جامعه را نیز منحرف می‌کنند و لذا باید بسیار مراقب بود.

حسن‌زاده به سه آفت مهم خواص اشاره و اظهار کرد: آفت اول خواص «دنیاگرایی» است و خواص ولو اهل حق وقتی دنیاگرا شدند دیگر در بزنگاه‌ها به میدان نخواهند آمد.

امام‌جمعه میاندوآب تصریح کرد: مقام معظم رهبری آفت دوم خواص را «اغوای خواص» عنوان می‌کنند که این اغوا برای ذهن و شناخت است و باعث می‌شود خواص در تشخیص دچار تردید شوند.

حسن‌زاده افزود: بر اساس بیانات مقام معظم رهبری؛ آفت سوم خواص «عدم شجاعت در عمل» است که این خصلت باعث می‌شود در عمل دچار تعلل شوند.

وی با تقدیر از بیانیه کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم که صلاحیت آنها به‌عنوان کاندیدای مجلس تأیید نشده است، تصریح کرد: این بیانیه که همواره مدافع نظام، ولایت و انقلاب هستند جای تقدیر و تشکر دارد.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.