جشن پیروزی ملت ایران در میاندوآب برگزار شد+ تصاویر
01 تیر 1400 - 8:29
شناسه : 294807
9
جشن پیروزی ملت ایران و آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در میاندوآب برگزار شد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، جشن پیروزی ملت ایران و انتخاب آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور منتخب در انتخابات ریاست جمهوری، امروز با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در پارک ساحلی میاندوآب برگزار شد.

در این مراسم امام جمعه میاندوآب در سخنانی با تقدیر از حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق های رای، اظهار کرد: مردم در ۲۸ خرداد با تمام توان در صحنه حضور یافته و به مقام معظم رهبری لبیک گفتند و اجازه ندادند خون شهدا پایمال شود.

حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده با بیان اینکه حضور چشمگیر مردم در انتخابات که لیله القدر جمهوری اسلامی است، جای تقدیر و تشکر دارد، افزود: از تمامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا که در صحنه حضور یافته و خود را در معرض انتخاب مردم قرار داده و نیز عینیت بخشیدن به جمهوریت نظام نقش ایفا کردند، تقدیر می کنیم.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری روز بعد از انتخابات را روز رفاقت، همدلی و مهربانی عنوان کرده اند، گفت: امروز رقابت های انتخاباتی تمام شده و رفاقت ها و مهربانی ها شروع شده است.

حسن زاده با بیان اینکه امروز روز جشن مردم بوده و اولین پیروز انتخابات مردم هستند، تصریح کرد:  همه دشمنان متحد شده بودند تا مردم در انتخابات شرکت نکنند اما حضور حداکثری مردم نشان داد که مردم به حرف دشمنان گوش نمی کنند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.