جبهه مقاومت الهام گرفته از انقلاب اسلامی است
۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶
شناسه : 313995
2
جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی: جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: امروز جبهه مقاومت با الهام از انقلاب اسلامی در منطقه قدرت‌نمایی می‌کند.
پ
پ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، سرهنگ پاسدار تقی نجمی در آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین‌دژ با بیان اینکه ولایت از بزرگ‌ترین نعمت‌های الهی است، اظهار کرد: ما باید قدردان خداوند باشیم که نعمت ولایت را به ما عطا کرده تا به‌واسطه آن انقلاب اسلامی روزبه‌روز بیشتر در مسیر اقتدار قدم بردارد.

جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی افزود: ما قبل از انقلاب اسلامی، کشوری وابسته بودیم که دیگران برای ما تصمیم می‌گرفتند و اختیاری از خود نداشتیم؛ ولی به برکت انقلاب اسلامی امروز در دنیا حرفی برای گفتن داشته و به کشوری اثرگذار و تعیین‌کننده تبدیل شده‌ایم.

وی گفت: در هشت سال دفاع مقدس تمام دنیا یک طرف ایستادند و ایران اسلامی به تنها در یک طرف ولی این ایران اسلامی بود که پیروز میدان شد.

نجمی با بیان اینکه ما در هشت سال دفاع مقدس با دستان خالی در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح ایستادیم، تصریح کرد: ایمان به خدا، رهبری امام امت و امتی پا به کار و بصیر دشمن را عقب رانده و شکست دادیم.

جانشین سپاه شهدا آذربایجان غربی با اشاره به اینکه امروز در برخی بخش‌ها مانند اقتصادی مشکلاتی داریم، اظهار کرد: علی‌رغم همه مشکلات ما در دنیا کشوری مستقل بوده و خودمان برای خودمان تصمیم می‌گیریم نه اینکه مانند قبل از انقلاب اسلامی حتی اختیار کشور خودمان را هم نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت با الهام از انقلاب اسلامی در منطقه قدرت‌نمایی می‌کند، افزود: حشدالشعبی، انصارالله، حزب‌الله و حماس تنها قطره‌ای از دریای مقاومت هستند که دشمن یارای مقابله با آنها را ندارد.

نجمی با اشاره به اینکه ایستادگی و مقاومت در این دنیا هزینه دارد، تصریح کرد: هزینه این مقاومت به‌مراتب کمتر از تسلیم‌شدن است و در نهایت نیز این مقاومت بوده که پیروز شده است.
سپاه فرزند انقلاب است

فرماندار شاهین‌دژ نیز در این مراسم در سخنانی با بیان اینکه سپاه فرزند انقلاب و پاسدار انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است، اظهار کرد: باید تفکر بسیجی در تمام صحنه‌ها طنین‌انداز شود.

کامران بابازاده افزود: بسیج یک فرهنگ و گفتمان است که در هر صحنه‌ای وارد شده، نشدنی‌ها را شدنی کرده و افتخارآفرینی کرده است.

وی به طوفان الاقصی نیز اشاره کرد و گفت: رژیم صهیونیستی در طوفان الاقصی شکست غیرقابل‌ترمیم را متحمل شد و امروز نیز مستأصل و درمانده است.

در پایان این مراسم «سرهنگ پاسدار وهاب عباسفام» به‌عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شاهین‌دژ معرفی و از خدمات و تلاش‌های «سرهنگ پاسدار منصور یوسفی» تقدیر به عمل آمد.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.