توقیف ۸۶ دستگاه خودروی بی پلاک در میاندوآب
20 آبان 1400 - 9:00
شناسه : 297245
4
از ابتدای امسال؛ فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: با اجرای طرح های متعدد پلیسی برای مقابله با جرایم و حوادث، 86 دستگاه خودروی بی پلاک در میاندوآب توقیف شده است.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، سرهنگ فخرالدین رستم پور در گفت و گو با خبرنگاران در میاندوآب با اشاره به نقش رسانه ها در برقراری امنیت پایدار، اظهار کرد: رسانه ها نقش مهمی در امنیت پایدار و نظم و انضباط اجتماعی داشته و یار و یاور و همراه پلیس در این زمینه می توانند باشند.

فرمانده انتظامی میاندوآب در ادامه با اشاره به اجرای طرح های متعدد پلیسی برای مقابله با جرایم و حوادث، افزود: در این رابطه ۸۶ دستگاه خودروی بی پلاک در میاندوآب توقیف شده است.

وی با بیان اینکه با اقدامات انجام گرفته در مورد فعالیت مراکز تعویض پلاک و تسهیل روند تعویض پلاک،  تا حدودی مشکلات برطرف شده و اکنون تعداد خودروهای فاقد پلاک در سطح شهر کاهش یافته است، گفت: برخی خودروها نیز هستند که به صورت عمدی اقدام به پلاک گذاری نکرده اند و توقیف این خودروها نیز در دستور کار قرار گرفته به طوری که در یک روز ۳۰ دستگاه خودرو که مالکان آنها به صورت عمدی به پلاک‌گذاری اقدام نمی‌کردند توقیف شد.

رستم پور در ادامه از برخورد جدی پلیس با اراذل و اوباش به عنوان مخلان اصلی نظم عمومی و آرامش شهروندان خبر داد و تصریح کرد: با هماهنگی دادستانی میاندوآب‌ برخورد جدی با اراذل و اوباش در دستور کار پلیس قرار دارد به طوری که ۱۳ نفر در این زمینه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی میاندوآب‌ همچنین با اشاره به انتقادهای مردمی در خصوص عدم رعایت شئونات اسلامی در برخی تالارهای عروسی، اظهار کرد: این موضوع نیز در دستور کار پلیس امنیت اخلاقی و اماکن بوده و در این زمینه تذکرات لازم را انجام داده است.

وی تصریح کرد:بر اساس ارزیابی انجام گرفته  در زمینه توقیف خودروهای فاقد پلاک، دستگیری اراذل و اوباش و اقدام در خصوص عدم رعایت شئونات اسلامی در برخی تالارهای شهرستان براساس گزارش های سامانه ۱۹۷ رضایت نسبی مردم‌ در این سه محور کسب شده است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.