بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) میاندوآب به دستگاه پیشرفته MRI مجهز می شود
07 آبان 1401 - 8:29
شناسه : 303353
0
در جلسه بررسی مشکلات و تامین نیازمندی های حوزه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب، خرید و اختصاص دستگاه پیشرفته MRI همراه با لوازم جانبی با تامین اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان مصوب شد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، جلسه بررسی مشکلات و تامین نیازمندی های حوزه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب با حضور جمعی از معاونان و مشاوران رییس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در محل بیمارستان فاطمه زهرا(س) این شهرستان برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب در این جلسه با بیان مشکلات و نیازمندیهای حوزه بهداشت و درمان شهرستان، گفت: فرمانداری آمادگی لازم برای هر نوع همکاری در عرصه بهداشت و درمان را داشته و با تمام توان در خدمت حوزه سلامت می باشد .

علی پیام افزود: میاندوآب قطب درمان جنوب استان است و تاکنون نیز خدمات قابل توجهی در حوزه درمان به شهرستان همجوار ارائه نموده است.

وی گفت: قطعا این جلسه برکات زیادی را برای عرصه بهداشت و درمان شهرستان در بر خواهد داشت بگونه ای که مقایسه اعتبارات و امکاناتی که در این جلسه به شهرستان اختصاص می یابد قابل مقایسه با سالهای قبل نخواهد بود و روند ارائه خدمات درمانی و بهداشتی را تقویت خواهد نمود.

در ادامه این جلسه موضوعات و مسائل مختلف مطرح شد که از مهمترین مصوبات آن می توان به خرید و اختصاص دستگاه پیشرفته MRI همراه با لوازم جانبی اشاره کرد.

هم چنین در این جلسه افزایش تعداد پزشکان متخصص در رشته های زنان و زایمان ، رادیولوژی ، بیهوشی و سایر رشته های لازم به لیست پزشکان بیمارستان های میاندوآب، تامین هزینه های خرید ست های میکروسکوپ جراجی، وسایل تکمیلی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات و تکمیل و تجهیز اتاقهای عمل مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.