بیش از ۴ تن مرغ منجمد در بین مددجویان کمیته امداد میاندوآب توزیع شد
24 آذر 1401 - 8:10
شناسه : 304183
4
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب: مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی(ره) میاندوآب گفت: در راستای کمک به خانوار‌های مددجوی تحت پوشش، چهار تن مرغ منجمد در بین مددجویان کمیته امداد میاندوآب توزیع شد.
پ
پ

سرمست چوپان نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد: در راستای حمایت و کمک به نیازمندان و خانوارهای مددجو، تهیه و توزیع بسته های حمایتی در طول ایام سال در دستور کار کمیته امداد امام‌خمینی(ره) قرار دارد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب افزود: در این راستا نیز در روزهای گذشته بیش از چهار تن مرغ منجمد در بین مددجویان کمیته امداد در میاندوآب، چهاربرج و باروق توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه برای تهیه این بسته حمایتی متشکل از سه عدد مرغ برای هر خانوار، بیش از دو میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: این تعداد مرغ بین یک هزار و ۳۳۴ خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب توزیع شده است.

چوپان نژاد با بیان اینکه توزیع بسته های حمایتی در میان مددجویان از رویکردهای این نهاد است، گفت: همه ساله در ایام و مناسبت های مختلف سال مانند شب یلدا بسته هایی تهیه و میان مددجویان ساکن مناطق محروم و دارای اولویت توزیع می‌شود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.