چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱ 3 ربيع أول 1444 Wednesday, 28 September , 2022 ساعت ×
انقلاب اسلامی ایران، انقلابی فراگیر و مردمی بود
05 فوریه 2022 - 9:34
شناسه : 298628
7
امام جمعه میاندوآب: امام جمعه میاندوآب گفت: انقلاب اسلامی ما فراگیر بود و مردمی ترین انقلاب بود که مردم همه شهرها و روستاها به میدان آمدند.
پ
پ

حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به ایام دهه مبارک فجر و ایام پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران، انقلابی با عظمت، باشکوه و بی نظیر در دنیا بود.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران را با دو انقلاب فرانسه و روسیه در دنیا مقایسه کرده اند، افزود: آنچه انقلاب اسلامی را از سایر انقلاب‌های بزرگ دنیا همچون انقلاب کبیر فرانسه و انقلاب روسیه، متمایز می کند، ویژگی و ماهیت دینی این انقلاب است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران، انقلابی فراگیر بود، گفت: انقلاب اسلامی ما فراگیر بود و مردمی ترین انقلاب بود که مردم همه شهرها و روستاها به میدان آمدند.

حسن زاده با بیان اینکه ارتباط عمیقی بین امام و امت وجود داشت، تصریح کرد: این ارتباط به گونه ای بود که با یک اشاره امام خمینی(ره)، مردم حاضر می شوند جان خود را فدا کنند که در هیچ انقلابی این صحنه ها دیده نشده است.

امام جمعه میاندوآب هم چنین با اشاره به ویژگی های ممتاز امام خمینی(ره) و با بیا اینکه امام خمینی(ره) تکلیف مدار بودند، اظهار کرد: حضرت امام خمینی(ره) با قرآن کریم مانوس بودند و اگر زندگی امام خمینی(ره) را بررسی کنیم، به مسائل اخلاقی توجه ویژه داشتند و با معنویت و اخلاق این انقلاب را رهبری کردند.

وی گفت: امروز مقام معظم رهبری نیز با همان ویژگی های امام خمینی(ره)، انقلاب را با صلابت و اقتدار رهبری می کنند و راه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی را ادامه می دهند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.