انتخاب شهردار میاندوآب در ایستگاه پایانی
30 فروردین 1402 - 8:20
شناسه : 307343
2
احتمال اینکه در جلسه امروز شورای شهر میاندوآب، شهردار جدید این شهر انتخاب شود وجود دارد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، شورای شهر میاندوآب از دو هفته گذشته به صورت رسمی وارد فاز انتخاب شهردار جدید شده است و در این راستا پس از اعلام گزینه های پیشنهادی توسط اعضای شورای شهر، وارد فاز دریافت و بررسی برنامه ها شد.

در این راستا به منظور بررسی برنامه‌های گزینه‌های پیشنهادی برای شهرداری، دو جلسه برگزار و برخی گزینه‌ها برنامه های پیشنهادی خود را ارائه کرده اند.

برخی از گزینه های شهرداری میاندوآب ترجیح داده اند برنامه های خود را به صورت حضوری و شفاهی اعضای شورای شهر ارائه دهند و بنا به گفته اعضای شورای شهر، برخی نیز آنها را به صورت مکتوب ارائه کرده اند.

در آخرین جلسه که یکشنبه این هفته برگزار شد؛ رئیس شورای شهر میاندوآب با اشاره به بررسی برنامه های پیشنهادی گزینه های شهرداری این شهر، گفت: پس از معرفی و مشخص شدن گزینه های شهرداری میاندوآب توسط اعضای شورای شهر، از ابتدای هفته روند بررسی برنامه ها آغاز شده است.

بابک محمدزاده  با بیان اینکه این روند تا پایان بررسی گزینه های پیشنهادی ادامه خواهد داشت، افزود: با ادامه این روند، احتمالا شهردار جدید میاندوآب تا پایان هفته مشخص شود.

وی هم چنین با اشاره به درخواست اعضای شورای شهر برای برگزاری جلسه فوق العاده، اظهار کرد: این جلسه روز چهارشنبه(امروز) به منظور انتخاب شهردار برگزار می شود.

از اوایل بهمن ماه سال گذشته شهرداری میاندوآب پس از استعفای “بابک قدیمی” شهردار سابق میاندوآب، با سرپرستی”وحید اصغری پور” اداره می شود و اعضای شورای شهر نیز در نخستین جلسه شورای شهر در سال جدید، ۲۱ نفر را به عنوان گزینه های پیشنهادی خود برای شهرداری میاندوآب مطرح کردند.

اعضای شورای شهر از مهدی رضایی، ایرج دانی، محمدعلی شریفی، محمد جعفری، احمد رستمی، عارف مهاجر کرمانی، مرتضی نجفی، غلامرضا دلالیان، امیر کنعانی، حسن فتحعلی پور، وحید اصغری پور، نقی محمدی، احتشام حاجی پور، عبدالله عبداللهی، پیام خدایی، احمد مشمول ، هوشنگ اسمعیلی، شمس الدین نجفیان، علی مولایی، رضا تقی فام و عادل بخشی به عنوان گزینه های پیشنهادی نام بردند که در بین آنها اسامی سه شهردار سابق و برخی اعضای سابق شورای شهر و تعدادی از کارکنان شهرداری و فرمانداری دیده می شود.

اما پیش از این ارائه برنامه و جلسه بررسی برنامه ها “احمد رستمی”، “احمد مشمول”، “امیر کنعانی” و “پیام خدایی” به دلایلی مانند وضعیت موجود و عدم اجماع در بین اعضای شورای شهر، انصراف خود را از گزینه های شهرداری اعلام کردند تا تعداد گزینه های شهرداری میاندوآب به ۱۷ نفر برسد.

انتهای پیام/

 

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.