یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱ 15 رجب 1444 Sunday, 5 February , 2023 ساعت ×
استفاده از ظرفیت فضای مجازی در ماه مبارک رمضان/ فضاسازی مناسب فرهنگی در سطح شهر انجام گیرد
23 فروردین 1400 - 8:51
شناسه : 293845
7
امام جمعه میاندوآب: امام جمعه میاندوآب با اشاره به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور و برنامه های ماه مبارک رمضان، گفت: ائمه جماعات و علما از فضای مجازی استفاده کرده و نسبت به استمرار  جلسات مختلف از این طریق در این ایام اقدام کنند.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده امروز در جلسه ستاد شئونات فرهنگی شهرستان میاندوآب با تاکید بر بهره مندی از فیوضات روزهای آخر ماه شعبان، گفت: در روایات روزهای پایانی ماه شعبان اهمیت بسیار زیادی دارد، باید از لحظه لحظه آن استفاده کنیم و از آن بهره ببریم.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور و برنامه های ماه مبارک رمضان، گفت: با توجه به وضعیت موجود در شروع ماه مبارک رمضان، باید پروتکل های بهداشتی به نحو احسن رعایت شود.

وی با تاکید بر اینکه نباید از ظرفیت فضای مجازی غافل نشد، اظهار کرد: ائمه جماعات و علما از فضای مجازی استفاده کرده و نسبت به استمرار  جلسات مختلف از این طریق در این ایام اقدام کنند.

حسن زاده در ادامه با تاکید و فضاسازی فرهنگی مناسب این ایام در سطح شهر گفت: در سطح شهر باید نمادهای مذهبی به چشم بخورد و فضا‌سازی مناسبی انجام گیرد و به نصب چند پارچه اکتفا نشود.

امام جمعه میاندوآب افزود: حوزه علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی می توانند نسبت به دراختیار گذاشتن محتوای لازم در زمینه فرهنگسازی اقدام کنند.

وی تصریح کرد: همه باید در راستای فرهنگ سازی قدم بردارند و به نحو احسن باید وارد عمل شوند.

حسن زاده با بیان اینکه جناح بازی و گروه بازی را باید کنار گذاشت، افزود: متاسفانه چاپلوسی و ریاکاری در شهر غوغا می کند به طوری که برای یک انتصاب چندین بنر در نقاطی که باید به فرهنگ سازی اختصاص یابد، نصب می شود.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه از ظرفیت مساجد در این ایام برای تولید محتوای مناسب برای فضای مجازی و حقیقی می توان استفاده کرد، افزود: باید در فضای حقیقی و مجازی در مورد ماه مبارک رمضان محتوا سازی کرد و فضاسازی شهری متناسب با ماه مبارک رمضان و فضای معنویت باشد.

هم چنین در این جلسه حجت الاسلام عادل نجفیان رئیس اداره تبلیغات اسلامی در مورد برنامه های ماه مبارک رمضان و سهراب حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب در مورد آخرین وضعیت کرونایی شهرستان و دستورالعمل های ابلاغی توضیحاتی را ارائه کردند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.