اجرای ۳۴ طرح عمرانی در بخش بکتاش
۰۲ تیر ۱۴۰۳ - ۰:۰۱
شناسه : 321614
3
بخشدار بخش بکتاش میاندوآب خبر داد: بخشدار بخش بکتاش میاندوآب از اجرای طرح نهضت آسفالت در ۱۲ روستا و آزادسازی مسیر، زیرسازی و بهسازی معابر، اجرای آبرو، جدول‌گذاری و کانیو در ۲۲ روستای این بخش خبر داد.
پ
پ

حجت محبوبی پور در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر» با اشاره به روند اجرای پروژه‌های عمرانی بخشداری بکتاش، اظهار کرد: در حال حاضر و با همراهی مسئولان شهرستانی و در ادامه برنامه‌های عمرانی دولت انقلابی و مردمی رئیس‌جمهور شهید حضرت آیت‌الله رئیسی، در اکثریت روستاهای این بخش عملیات عمرانی در حال اجرا است.

بخشدار بخش بکتاش افزود: هم اکنون عملیات عمرانی شامل آزادسازی مسیر، زیرسازی و بهسازی معابر، اجرای آب رو، جدول‌گذاری و کانیو در ۲۲ روستای بخش بکتاش در حال اجرا است.

وی گفت: از ابتدای امسال نیز در ۱۲ روستای بخش بکتاش طرح نهضت آسفالت معابر روستایی از محل قیر یارانه‌ای دولت، منابع مالی دهیاری‌ها و مشارکت‌های مردمی در روستاهای این بخش در حال اجرا است.

محبوبی پور با بیان اینکه تاکنون زیرسازی و آسفالت ۳ هزار مترمربع از ورودی اصلی روستای قره‌تپه با صرف اعتبار ۲۷ میلیارد ریال به اتمام رسیده است، تصریح کرد: زیرسازی و آسفالت ۱۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع از معابر داخلی روستای حاجی بهزاد نیز با صرف اعتبار ۸۳ میلیارد ریال تکمیل شده است.

بخشدار بکتاش اظهار کرد: زیرسازی و آماده‌سازی، جدول‌گذاری به طول ۱۰ هزار مترمربع از ورودی اصلی و سامان‌دهی نهر کنار ورودی به طول ۳۵۰ متر حسن‌آباد با صرف اعتبار ۱۸ میلیارد ریال انجام شده و تا هفته آینده آسفالت‌ریزی و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه زیرسازی و جدول‌گذاری خیابان ۱۲ متری داخل روستای جعفرآباد معتمد به متراژ ۴ هزار مترمربع در حال انجام و تا هفته آینده آسفالت‌ریزی به‌صورت کامل انجام می‌شود، گفت: تعریض و زیرسازی جاده ارتباطی قرمز خلیفه علیا به قرمز خلیفه سفلی با اعتبار ۵ میلیارد ریال، زیرسازی ۵ هزار مترمربع از معابر روستای دوه چی همراه با جدول‌گذاری و اجرای آب رو از دیگر اقدامات در دست اجرا و تکمیل شده است که تا ۵ تیرماه عملیات آسفالت‌ریزی در این روستا نیز به اتمام خواهد رسید.

محبوبی پور افزود: آسفالت‌ریزی به متراژ ۲۰ هزار مترمربع از معابر روستاهای حاج حسن علیا، یاریجان سفلی، کوسالار علیا، کوسالار سفلی نیز تا نیمه تیرماه انجام می‌شود.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.