اجرای طرح نذر قربانی در میاندوآب
۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰:۰۱
شناسه : 321479
7
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب خبر داد: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب گفت: به مناسبت عید سعید قربان طرح نذر قربانی برای نیازمندان و مددجویان تحت پوشش این نهاد اجرا می‌شود.
پ
پ

سرمست چوپان نژاد در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، اظهار کرد: به مناسبت عید قربان و مانند سال‌های گذشته، تهیه گوشت قربانی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب در دستور کار قرار گرفت.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب افزود: در این راستا طرح پویش نذر قربانی باهدف جمع‌آوری نذورات مردمی و توزیع آن بین مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) اجرا می‌شود.

وی گفت: در کنار اجرای این طرح نیز ۳۵۰ کیلوگرم گوشت قربانی با کمک خیرین برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب تهیه و در روز عید قربان بین نیازمندان توزیع می‌شود.

چوپان نژاد با اشاره به اینکه همواره در ایام خاص تدارک بسته‌های معیشتی برای مددجویان در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: در مناسبت‌های خاص نیز اقلام و بسته‌هایی برای مددجویان تحت پوشش تدارک‌دیده‌شده و بین خانواده‌های مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب، چهاربرج و باروق توزیع می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب با تقدیر و تشکر از ستاد خیرین و کمک‌های مردمی به این نهاد، اظهار کرد: خیرین نیکوکار میاندوآب همواره یار و مددکار ما بوده و هستند در راستای رفع نیازهای محرومان و اقدامات خداپسندانه قدم برداشته‌اند و امیدواریم همیشه یارویاور ما باشند.

چوپان نژاد افزود: از اقشار مختلف مردم و خیرین می‌خواهیم تا همچنان ایتام و خانواده‌های بی‌بضاعت را فراموش نکرده و آنها را از اعطای کمک‌های مادی و معنوی خود بی‌بهره نکنند.

نهادهایی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی با پیروزی انقلاب اسلامی تأسیس و دستگیری از نیازمندان و محرومان جامعه را در بخش‌هایی عهده‌دار شدند و در این میان به‌تنهایی و یا با همکاری سایر نهادها از جمله سپاه، بسیج، خیرین و مردم به یاری محرومان جامعه می‌شتابند که از آن جمله می‌توان به اهدای جهیزیه، ساخت مسکن و تهیه اقلام موردنیاز اشاره کرد.

 انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.