9 دی، تبلور بصیرت انقلابی مردم است
۰۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۵
شناسه : 314571
2
امام‌جمعه میاندوآب: امام‌جمعه میاندوآب گفت: حماسه ۹ دی، حرکتی انقلابی و تبلور بصیرت مردم در حمایت از نظام و انقلاب بود.
پ
پ

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر»، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید حسن‌زاده امروز در جلسه شئونات فرهنگی شهرستان میاندوآب در سخنانی با اشاره به اهمیت گرامیداشت حماسه مردمی ۹ دی، اظهار کرد:۹ دی تجلی میثاق امت با ولایت و تجلی بصیرت امت همیشه در صحنه ایران اسلامی بود.

امام‌جمعه میاندوآب با بیان اینکه مردم ایران اسلامی در ۹ دی ۸۸ یک حرکت تاریخی انجام دادند، افزود: حماسه ۹ دی یک حرکت مردمی بود و باید برای همیشه در دفتر خاطرات انقلاب بماند.

وی با اشاره به اهمیت گرامیداشت حماسه مردمی ۹ دی، گفت: حماسه ۹ دی، حرکتی انقلابی از سوی مردم و تبلور بصیرت مردم در حمایت از نظام و انقلاب بود.

حسن‌زاده با بیان اینکه بعد از ۹ دی ۸۸، همه ساله مردم انقلابی در این روز با برگزاری مراسم سالگرد حماسه ۹ دی را گرامی داشته‌اند، تصریح کرد: باتوجه‌به تحولات بین‌المللی که شاهد هستیم، برگزاری پرشور این مراسم و حضور مردم انقلابی بسیار حائز اهمیت است.

امام‌جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه امروز تفکر مقاومت برگرفته از مکتب انقلاب اسلامی، در دنیا در حال شکل‌گیری است، اظهار کرد: امروز مقاومت در حال تقابل با استکبار جهانی است.

مردم در ۹ دی، بصیرت خود را به نمایش گذاشتند

معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت گرامیداشت حماسه ۹ دی، گفت: حماسه ۹ دی، حماسه‌ای از جنس مردم بود که مردم عزیز ایران اسلامی بصیرت خود را به نمایش گذاشتند.

محمدرضا رضایی افزود: مردم در ۹ دی ۸۸ نشان دادند که همواره پشتیبان نظام و انقلاب بوده و همواره پشتیبان ولی‌فقیه، نظام و انقلاب اسلامی هستند.

وی اظهار کرد: حضور پرشور و باشکوه در مراسم گرامیداشت ۹ دی و دهه بصیرت و ولایت ضروری است.

حماسه ۹ دی، تجلی بصیرت مردم ایران اسلامی بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندوآب نیز در این جلسه با بیان اینکه حماسه ۹ دی، تجلی بصیرت مردم ایران اسلامی بود، اظهار کرد: امت پا به کار و همیشه در صحنه مردم ایران اسلامی همواره در صحنه‌های حساس حضور یافته و از انقلاب اسلامی دفاع کرده‌اند.

سرهنگ پاسدار محمد پیری افزود: حماسه ۹ دی نیز یک حرکت عظیم دفاع از ولایت، انقلاب و نظام اسلامی بود.

وی با تأکید بر حضور پرشور مردم و مسئولان در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی، گفت: زنده نگه‌داشتن شعائر اسلامی در جامعه ضروری بوده و حضور پرشور مسئولان در کنار مردم نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است.

پیری تصریح کرد: هم چنین به مناسبت دهه بصیرت و مقاومت، برنامه‌های مختلفی در سطح شهرستان و حوزه‌ها پیش‌بینی‌شده است.

۹ دی، فرصتی برای جهاد تبیین است

حجت‌الاسلام رحیم خیری رئیس اداره تبلیغات اسلامی میاندوآب نیز در این جلسه با تشریح جزئیات برگزاری مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی، گفت: برنامه‌های گرامیداشت حماسه ۹ دی، فرصتی برای جهاد تبیین است.

وی هم چنین بر لزوم همکاری و حضور پرشور مردم و مسئولان در برگزاری این مراسم تأکید کرد.

در پایان این جلسه مقرر شد، مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی، روز شنبه از ساعت ۱۰ صبح در مصلی امام خمینی (ره) میاندوآب برگزار شود.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.