۸ طرح کشاورزی در میاندوآب به بهره‌برداری می‌رسد
21 خرداد 1402 - 9:02
شناسه : 308785
2
همزمان با هفته جهاد کشاورزی؛ معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: هم‌زمان با هفته جهاد کشاورزی، هشت طرح آب‌وخاک با اعتبار بالغ بر ۱۳.۵ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.
پ
پ

رضا مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی، اظهار کرد: از ۲۱ تا ۲۷ خردادماه به نام «هفته جهاد کشاورزی» نام‌گذاری شده که در این راستا امسال برنامه‌های متنوعی با شعار “جهاد کشاورزی، امنیت غذایی، گشایش در سفره مردم ” در میاندوآب اجرا می‌شود.

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب افزود: امسال به مناسبت گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی در این شهرستان، هشت طرح اجرای سیستم‌های نوین آبیاری، با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: ۸۵ درصد اعتبار لازم برای اجرای این پروژه‌ها از محل اعتبارات بلاعوض دولتی به مبلغ ۹۶۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

مقدم تصریح کرد: این هشت پروژه در مجموع به مساحت ۲۶ هکتار در اراضی کشاورزی روستاهای منصور کندی، سرچنار، سبزی، حاصل قوبی امیرآباد، حاصل قوبی افشار، شین‌آباد و قجلو اجرا شده و با آغاز بهره‌برداری از این طرح‌ها برای ۱۷ نفر، اشتغال پایدار فراهم می‌شود.

معاون رئیس سازمان و مدیرجهاد کشاورزی میاندوآب افزود: برگزاری آیین گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی و تجلیل از کشاورزان نمونه، خلاق و نوآور، تشکیل میز خدمت، تهیه سیمای کشاورزی و بروشور دستاوردها، خدمات و عملکرد جهاد کشاورزی، غبارروبی مزار شهداء، دیدار با امام‌جمعه، فرماندار و خانواده‌های معظم شهدای از دیگر برنامه‌های گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی در این شهرستان است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.