۲۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در میاندوآب کشف شد
۱۵ مهر ۱۴۰۲ - ۸:۰۰
شناسه : 312073
5
فرمانده انتظامی میاندوآب: فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: در شش‌ماهه گذشته با اقدامات انجام‌گرفته، بیش از 250 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این شهرستان کشف و ضبط شده است.
پ
پ

سرهنگ فخرالدین رستم پور در گفتگو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی شهرستان میاندوآب در شش‌ماهه نخست امسال، اظهار کرد: در شش‌ماهه نخست امسال در مجموع ۲۵۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات مختلف پلیسی میاندوآب کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: در راستای مبارزه با مواد مخدر، در شش‌ماهه گذشته ۱۴۹ نفر قاچاقچی و توزیع‌کننده مواد مخدر توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر میاندوآب دستگیر شده‌اند.

وی گفت: تعداد ۶۸۷ نفر معتاد نیز در شش‌ماهه نخست امسال در میاندوآب جمع‌آوری و به دادسرا و مراکز درمانی معرفی شده‌اند.

رستم پور تصریح کرد: در شش ماه گذشته در زمینه مبارزه با مواد مخدر تعداد ۱۸ دستگاه خودرو و ۱۲ دستگاه موتورسیکلت در میاندوآب توقیف شده‌اند.

فرمانده انتظامی میاندوآب با اشاره به اینکه در راستای مبارزه با سوداگران مرگ طرح‌هایی در زمینه پاک‌سازی نقاط آلوده، کنترل محورهای مواصلاتی و ارتقا امنیت اجتماعی اجرا شده است، افزود: برپایی کلاس آموزشی پیشگیری در مساجد، سطح ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس از جمله اقداماتی بوده که در طول سال در شهرستان میاندوآب به مرحله اجرا در می‌آید.

وی با تأکید بر اینکه نباید از موضوع مواد مخدر و تأثیرات آن بر جامعه به‌راحتی گذشت، گفت: باید در مبارزه با این آسیب اجتماعی که به دنبال منحرف‌کردن جوانان ما است، همه احساس مسئولیت کرده و با آن مقابله کنیم.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.