4 هزار کارت ملی هوشمند در میاندوآب آماده تحویل است
۱۲ دی ۱۴۰۲ - ۰:۱۷
شناسه : 314751
10
 رئیس اداره ثبت‌احوال میاندوآب:  رئیس اداره ثبت‌احوال میاندوآب گفت: هم اکنون تعداد چهار و ۲۲۹ عدد کارت ملی در اداره ثبت‌احوال این شهرستان آماده تحویل به متقاضیان است.
پ
پ

یوسف حضرتی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی «زرین خبر» با بیان اینکه در ۹ماهه نخست امسال، دو هزار و ۴۷۳ مورد ولادت در میاندوآب ثبت شده است، اظهار کرد: از این تعداد ولادت یک هزار و ۱۱۷ مورد دختر و یک هزار و ۳۳۶ مورد نیز پسر بوده است.

رئیس اداره ثبت‌احوال میاندوآب افزود: در ۹ماهه نخست امسال ۸۴۱ مورد وفات در اداره ثبت‌احوال این شهرستان ثبت شده که ۳۵۴ مورد خانم و ۴۸۷ مورد آقا بوده است.

وی از ثبت یک هزار و ۵۹۳ مورد ازدواج در هشت‌ماهه نخست امسال در میاندوآب خبر داد و گفت: از این تعداد واقعه ازدواج، ۵۶۳ مورد روستایی و یک هزار و ۳۰ مورد نیز شهری بوده است.

حضرتی با اشاره به اخذ شش هزار و ۵۵۸ کارت ملی در ۹ماهه نخست امسال در میاندوآب، تصریح کرد: هم چنین در ۹ماهه نخست امسال ۱۰ هزار و ۲۲۲ عدد کارت ملی به متقاضیان تحویل داده شده است.

رئیس اداره ثبت‌احوال میاندوآب اظهار کرد: هم چنین در ۹ماهه نخست امسال شش هزار و ۲۳۰ جلد تعویض شناسنامه در این شهرستان انجام‌گرفته است.

وی افزود: از ابتدای اجرای طرح کارت ملی هوشمند تا پایان آذرماه امسال، ۲۲۱ هزار و ۳۶۰ عدد کارت در میاندوآب اخذ شده که تا پایان آذرماه ۱۹۶ هزار و ۴۸ عدد کارت ملی هوشمند به متقاضیان تحویل داده شده است.

حضرتی هم چنین با بیان اینکه متأسفانه برخی از شهروندان هنوز برای دریافت کارت ملی خود اقدام نکرده‌اند، افزود: هم اکنون تعداد چهار و ۲۲۹ عدد کارت ملی در اداره ثبت‌احوال میاندوآب، آماده تحویل به متقاضیان است.

رئیس اداره ثبت‌احوال میاندوآب تصریح کرد: از مردم عزیز خواهشمندیم آنهایی که کارت‌های ملی آن‌ها صادر شده با مراجعه نسبت به دریافت کارت خود اقدام کنند.

وی اظهار کرد: همشهریان عزیز می‌توانند با استفاده از کد دستوری #۶۰۹۰*۴* و یا مراجعه به سایت ncr.ir و سامانه سهیم به نشانی sahim.sabteahval.ir از آخرین وضعیت کارت هوشمند ملی خود مطلع و دراسرع‌وقت نسبت به تحویل آن اقدام کنند.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.