۲۱ مورد قلع‌وقمع ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی میاندوآب اجرا شد
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۹:۲۵
شناسه : 308757
9
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب: معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: از ابتدای امسال ۲۱ مورد قلع‌وقمع ساخت‌وسازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان اجرا شده است.
پ
پ

رضا مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار زرین خبر با اشاره به اجرای حکم قضایی درباره شش مورد تفکیک و قطعه‌بندی غیرمجاز، اظهار کرد: امروز دستور قضایی درباره شش مورد تفکیک و قطعه‌بندی غیرمجاز، در اراضی کشاورزی کوی رابری، با حضور نمایندگان دادستانی، نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی و با همکاری اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای میاندوآب اجرا شد.

معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۲۱ مورد تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز و آزادسازی اراضی کشاورزی به استناد تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفاظت از کاربری اراضی کشاورزی اجرا شده است.

وی با اشاره به اهمیت حفاظت از کاربری اراضی کشاورزی، گفت: تأمین امنیت غذایی رسالت اصلی جهاد کشاورزی است و صیانت از کاربری اراضی کشاورزی ضروری است.

مقدم با بیان اینکه حفاظت از اراضی کشاورزی، حفاظت از زندگی است، تصریح کرد: صیانت از اراضی کشاورزی به‌عنوان مهم‌ترین بستر تولید محصولات کشاورزی، ضرورتی انکارناپذیر است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.