چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 8 شوال 1442 Wednesday, 19 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18285×
کشف ۷۲۶ حلقه لاستیک خارجی قاچاق  در میاندوآب
15 سپتامبر 2020 - 10:18
شناسه : 290249
3

فرمانده انتظامی میاندوآب از کشف انبار دپوی لاستیک خودرو در این شهرستان خبر داد.

پ
پ

سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر دپو لاستیک در میاندوآب، رسیدگی به موضوع در دستور کار مامورین انتظامی شهرستان میاندوآب قرار گرفت.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: در این زمینه ماموران انتظامی شهرستان میاندوآب با انجام اقدامات پلیسی محل مورد نظر را شناسايي و پس از هماهنگی قضایی به محل موردنظر اعزام و با رعایت موازین شرعی و قانونی از انبار مذکور بازرسی کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این محل تعداد 178 حلقه انواع لاستیک قاچاق به ارزش ریالی پنج میلیارد ریال کشف شد، اظهار کرد: در این زمینه نیز یک نفر دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

شیخ نژاد هم چنین از کشف محموله قاچاق لاستیک خودرو در یک عملیات دیگر نیز خبر دادد و افزود: ماموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتظامی این شهرستان موفق شدند یک دستگاه خودرو سنگین ۱۸ چرخ را در محور ارومیه- میاندوآب‌ توقیف کنند.

فرمانده انتظامی میاندوآب با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو، ۵۴۸ حلقه لاستیک خارجی به ارزش ۱۶ میلیارد ریال کشف شد، تصریح کرد: در این راستا نیز یک دستگاه خودرو سنگین توقیف و همچنین یک نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.