چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 8 شوال 1442 Wednesday, 19 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18285×
مشکلی برای پذیرش بیماران کرونایی در میاندوآب وجود ندارد/ رعایت فاصله گذاری و استفاده از ماسک تنها راه قطع زنجیره کرونا است
09 جولای 2020 - 9:44
شناسه : 289096
0

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: خوشبختانه تا امروز مشکل پذیرش بستری و همچنین کمبود تخت درمانی برای بیماران کرونایی درمیاندوآب نداشته ایم.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، سهراب حیدری امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: پرسنل و کادر بهداشت و درمان با تمام توان و تلاش در راستای خدمت رسانی به مردم و بیماران در مراکز درمانی تلاش می کنند و خوشبختانه در بیمارستان ها و مراکز درمانی شهرستان در زمینه پذیرش بیماران مشکلی وجود نداشته و کمبودی در هیچ زمینه ای نداریم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: امیدواریم با رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل‌های ستاد پیشگیری با بیماری کرونا شاهد کاهش آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان میاندوآب باشیم.

وی با بیان اینکه کم توجهی مردم به فاصله گذاری اجتماعی و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی از مهمترین عوامل شیوع موج جدید کرونا است، گفت: مردم توصیه ها را رعایت کرده، فاصله گذاری اجتماعی، زدن ماسک و پرهیز از برگزاری مراسمات و تجمعات را فراموش نکنند.

دبیر ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در میاندوآب تصریح کرد: گشت سلامت در شهرستان تشکیل شده و با هرگونه تخلفی که از ناحیه صنوف، برگزاری مراسمات عروسی در تالارباغ ها، جشن تولد و مراسم ترحیم و هر گونه تجمعات به هر بهانه ای که زمینه ساز شیوع کرونا می شوند، با متخلفات در این زمینه طبق قانون برخورد می شود.

حیدری اظهار کرد: با توجه به وضعیت موجود از مردم شریف شهرستان انتظار داریم با رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک کادر بهداشت و درمان را در جلوگیری از شیوع این بیماری یاری نمایند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.