جمعه, ۲ مهر , ۱۴۰۰ 17 صفر 1443 Friday, 24 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18754×
پیشنهاد تشکیل فراکسیون جوان،مهارت و اشتغال در مجلس/ مجلس یازدهم می‌تواند محور تحول در اشتغال و کاهش بیکاری باشد
25 می 2020 - 10:02
شناسه : 288547
2

مهدی عیسی زاده گفت: مجلس یازدهم شورای اسلامی می‌تواند محور تحول اشتغال جوانان و کاهش شاخص بیکاری در جامعه باشد.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، مهدی عیسی زاده منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم امروز در دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی با وی در میاندوآب، گفت: حرفه آموزی سیستماتیک با محوریت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای باید در سر لوحه کار دولت و نظام آموزش کشور باشد.

وی با اشاره به جلسه‌ مشترک برگزار شده با وزیر  تعاو‌ن،کار و رفاهاجتماعی اشاره کرد و افزود: توانمندسازی جوانان با استفاده از حرفه آموزی یکی از راهکارهای تعدیل ابر چالش بیکاری است.

منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم به نقش سازمان فنی و حرفه‌ای در کشور اشاره واظهار کرد: باید به صورت جدی در مجلس یازدهم سهم سازمان فنی و حرفه‌ای از بودجه کشور  بررسی و اصلاح شود.

عیسی زاده در ادامه از تلاش برای تشکیل فراکسیون جوان،مهارت و اشتغال در مجلس یازدهم خبر داد و تصریح کرد: این فراکسیون با پیشنهاد و تلاش وی در حال شکل‌گیری است.

وی افزود: مجلس یازدهم شورای اسلامی می‌تواند محور تحول اشتغال جوانان و کاهش شاخص بیکاری در جامعه باشد.

محمدسلیم عباسی مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی نیز در این دیدار با اشاره به عملکرد کیفی نظام مهارت آموزی استان در سال ۹۸ ‌و اثرات آن بر اشتغال مولد و پایدار، توجه به سیستم آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را تقویت موتور محرکه جهش تولید و لبیک گویی عملیاتی به فرمان مقام معظم رهبری در سال جهش تولید عنوان کرد.

انتهای پیام/

 

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.