چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 8 شوال 1442 Wednesday, 19 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18285×
سپاه، بار دیگر قدرت و اقتدار خود را به رخ دنیا کشید/ اربعین جلوه ای از تمدن اسلامی و معرفی فرهنگ عاشورا به دنیا است
18 اکتبر 2019 - 14:52
شناسه : 284558
1

امام جمعه میاندوآب گفت: سپاه با دستگیری نیما زم، بار دیگر عزت، قدرت و اقتدار خود را به رخ دنیا کشید.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در خطبه های نماز جمعه این هفته میاندوآب با اشاره به دستگیری سرشکبه رسانه ضد انقلاب آمدنیوز توسط اطلاعات سپاه، اظهار کرد: سپاه با دستگیری نیما زم، بار دیگر عزت، قدرت و اقتدار خود را به رخ دنیا کشید.
امام جمعه میاندوآب افزود: رسانه‌های معاند در سردرگمي شيوه بازداشت اين چهره ضدانقلاب تاكنون ده ها روايت مختلف و متناقض مطرح كرده اند كه همين موضوع پيچيدگي و اهمیت عمليات دستگيری نیما زم توسط سازمان اطلاعات سپاه را نشان مي دهد.
وی گفت: سپاه، نیما زم را از زیر چتر حفاظت دشمنان و سرویس های اطلاعاتی بیگانه بیرون کشیده و دستگیر کرده است و دشمنان برای تقليل اقدام اطلاعات سپاه در بازداشت زم تلاش می کنند.
حسن زاده با بیان اینکه سپاه قدرتمندترین نیروی نظامی در دنیا است، تصریح کرد: نیروهای سپاه ایران در حیات خلوت دشمنان بوده و هر زمان اجازه باشد، دشمنان را غافلگیر کرده و آنان را به زباله دان تاریخ می فرستند.
امام جمعه میاندوآب با اشاره به دروغ پردازی های آمدنیوز علیه وی، اظهار کرد: دشمن در مقابل اعتماد و توکل به خدا و قدرت الهی، اعتماد به ولایت کاری از پیش نمی برد.
وی در ادامه به فرارسیدن اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: اربعین روز معرفت عاشورا و معرفی فرهنگ عاشورا به تمام دنیا و ایجاد و انتقال آموزه های اسلام به دنیا است.
امام جمعه میاندوآب افزود: پیاده روی اربعین یک حرکت مهم بوده و در واقع جلوه ای از حرکت به سمت تمدن سازی در گام دوم انقلاب است.
حسن زاده تصریح کرد: امروز محبت اهل بیت(ع) در دل مردم مسلمان دنیا اعم از شیعه وسنی و حتی غیر مسلمان جای داشته و این را حرکت اربعین به خوبی نشان می دهد.
وی هم چنین به سفر نخست وزیر پاکستان به کشورمان و دیدار با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: امروز به برکت مقاومت مردم یمن، دشمن عقب نشینی کرده است.
امام جمعه میاندوآب تصریح کرد: تا زمانی که سه مولفه قدرت اقتصادی، سیاسی و نظامی داشته باشیم، دشمن کاری از پیش نبرده و شکست خواهد خورد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.