دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ 10 ذو القعدة 1444 Monday, 29 May , 2023 ساعت ×
۲ میلیارد ریال زکات فطریه در میاندوآب جمع آوری شد
03 اردیبهشت 1402 - 8:15
شناسه : 307541
2
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب از جمع آوری دو میلیارد ریال زکات فطریه در روز عید سعید فطر خبر داد.
پ
پ

سرمست چوپان نژاد در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با تبریک عید سعید فطر، اظهار کرد: تاکنون دو میلیارد ریال زکات فطریه در روز عید سعید فطر در میاندوآب جمع‌آوری شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب افزود: این مقدار زکات فطریه توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) در میاندوآب، چهاربرج و باروق و ۲۵ مرکز نیکوکاری جمع آوری شده است.

وی با اشاره به فعالیت پایگاههای جمع آوری زکات فطریه در روز عید سعید فطر در مصلی امام خمینی(ره) میاندوآب و شهرهای چهاربرج و باروق، گفت: پایگاه‎های جمع‎آوری زکات فطره در روز عید سعید فطر، با استقرار در مصلی و مساجد زکات فطره و کفاره مردم متدین و نوعدوست را جمع‌آوری کردند.

یکی از اعمال واجب در روز عید فطر، پرداختن زکات فطره است که قیمت تعیین شده برای زکات فطریه امسال از سوی مراجع دینی حداقل ۶۰ هزار تومان بود.

همه ساله در میاندوآب در روز عید سعید فطر پایگاه‎های جمع‎آوری زکات فطره در مصلی امام خمینی(ره) و مساجدی که نماز عید فطر در آنها اقامه می شود، اقدام به جمع آوری زکات فطره می نماید.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.