۱۵ هزار واحد صنفی در میاندوآب فعال است
۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۹:۱۵
شناسه : 312982
10
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب:  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب از فعالیت ۱۵ هزار واحد صنفی در این شهرستان خبر داد.
پ
پ

رضا بهروزی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی زرین خبر، با اشاره به فعالیت واحدهای صنفی در شهرستان میاندوآب، اظهار کرد: این شهرستان دارای ۱۵ هزار واحد صنفی فعال در بخش‌های مختلف است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب با بیان اینکه ۲۳ اتحادیه صنفی در این شهرستان فعالیت دارند، افزود: انتخابات اتحادیه‌ها نیز هر چهار سال یک‌بار برگزار و یک نفر از داوطلبین با رأی مستقیم کسبه به‌عنوان رئیس اتحادیه انتخاب می‌شود.

وی گفت: پس از برگزاری انتخابات هیئت‌رئیسه، رؤسای منتخب اتحادیه‌ها از بین خودشان یک نفر را با رأی‌گیری به سمت ریاست اتاق اصناف شهرستان به مدت چهار سال انتخاب می‌کنند.

بهروزی با اشاره به اینکه نظارت مستمر بر فعالیت واحدهای صنفی وجود داشته و اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب با همکاری دستگاه‌های مختلف از جمله تعزیرات حکومتی و اتاق اصناف به وظیفه خود در این زمینه عمل می‌کند، تصریح کرد: اکیپ‌های نظارتی به‌صورت مستمر با حضور در بازار فعالیت اصناف را مورد رصد قرار داده و با متخلفان بر اساس قانون برخورد می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب اظهار کرد: از شهروندان تقاضا داریم هر گونه نارضایتی از عملکرد صنفی اصناف را به شماره‌تلفن ۱۲۴ ستاد خبری و شماره مستقیم ۴۵۲۶۳۶۱۰ اداره صنعت، معدن و تجارت میاندوآب گزارش کنند.

انتهای خبر/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.