چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰ 14 ربيع أول 1443 Wednesday, 20 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18871×
دغدغه مجلس رفع مشکلات فرهنگیان است و برای آن تلاش می کند
26 سپتامبر 2021 - 8:49
شناسه : 296350
2
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی: نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدگی به مشکلات فرهنگیان و مسائل مربوطه مانند لایحه رتبه بندی فرهنگیان جزو اولویت برنامه های مجلس و نمایندگان قرار دارد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، مهدی عیسی زاده امروز در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در میاندوآب که از بستر شاد پخش می شد؛ اظهار کرد: مردم ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح که از حمایت غرب و شرق برخوردار بود، ایستادگی و مقاومت کرده و حماسه ها آفریدند.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: دانش آموزان و فرهنگیان نیز در کنار اقشار مختلف مردم دربرهه‌های حساس و سرنوشت ساز کشور نقش آفرینی کردند و در هشت سال دفاع مقدس در جبهه های نبرد حق علیه باطل حاضر شده و در راه دفاع از میهن اسلامی، حماسه آفریدند.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه والای معلمان در کشور، گفت: ما مشکلات و مسائل فرهنگیان عزیز را به خوبی درک می کنیم و تاکید داریم که عزت معلم نباید خدشه دار شده و وی به دنبال شغل دوم باشد.

عیسی زاده با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات فرهنگیان و مسائل مربوطه مانند لایحه رتبه بندی فرهنگیان جزو اولویت برنامه های مجلس و نمایندگان قرار دارد، تصریح کرد: مشکلات معلمان را تا حد توان پیگیر کرده و الحمدالله قدم های خوبی نیز در این راستا برداشته شده و این تلاش ها همچنان ادامه دارد.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: موضوعات مربوط به وضعیت بازنشستگان نیز در کمیسیون اجتماعی در حال بررسی است تا ان شالله تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شود.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.