چهارشنبه, ۲۸ مهر , ۱۴۰۰ 14 ربيع أول 1443 Wednesday, 20 October , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18871×
نوک موشک‌های نقطه‌زن به سوی تهدیدکنندگان امنیت است/ شناسایی گروهک‌های تروریستی معاند توسط سپاه
22 سپتامبر 2021 - 10:28
شناسه : 296266
1

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) شمال غرب کشور گفت: نیروهای مسلح تمامی گروهک های تروریستی و افرادی که در صدد این هستند که ناامنی ایجاد کنند را شناسایی کرده است و اگر لازم باشد مقرر های این اشرار را با خاک یکسان خواهیم کرد.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، سردار محمدتقی اوصانلو در آیین تجلیل از یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس در حسینیه اعظم  ثارالله ارومیه اظهار کرد: نیروهای مسلح تمامی گروهک های تروریستی و افرادی که در صدد این هستند که ناامنی ایجاد کنند را شناسایی کرده است و اگر لازم باشد مقرر های این اشرار را با خاک یکسان خواهیم کرد.

وی با اشاره به شناسایی کامل همه گروهک های تروریستی معاند نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: به تمامی گروهک‌ها اعلام می‌کنیم که هرکس امنیت منطقه را تهدید کند، با آنها برخورد خواهیم کرد.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۵۹ قرار ندارد که در تهیه سیم خاردار و تجهیزات نطامی مشکل داشته باشد، امروز به شکر خداوند نیروهای مسلح در توان بسیار عالی قرار دارند.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) شمال غرب کشور بیان کرد: این اقتدار در نیروهای مسلح را مکتب عاشورایی به ما یاد داده است و مقام معظم رهبری در طول تاریخ ما را هدایت کردند و امروز جزو کشور های مطرح در سطح بین‌المللی هستیم.

سردار  اوصانلو بیان کرد: امروز عده‌ای گروهک تروریستی در جمع روستاییان در همسایگی با ایران پنهان می‌شوند و از مردم منطقه به عنوان سپر استفاده می‌کنند که این کار آنان، حرکتی ضدانسانی است.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی هفته گذشته در پاسخ به اقدامات اخیر گروهک‌های ضد انقلاب در منطقه با یک پاسخ قاطع مقر آنها را در شمال عراق مورد اصابت گلوله و موشک قرار دادند.

در ادامه این مراسم از ۴۰ هزار پیشکسوت دفاع مقدس آذربایجان‌غربی همزمان با سراسر استان و کشور تجلیل شد.

 

*اروم نیوز

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.