پنج شنبه, ۲۵ شهریور , ۱۴۰۰ 9 صفر 1443 Thursday, 16 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18721×
۲۵ سری جهیزیه به نوعروسان مددجوی کمیته امداد در میاندوآب اهدا شد
12 جولای 2021 - 13:17
شناسه : 295129
4
همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ۲۵ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ( ره) میاندوآب اهدا شد.
پ
پ

به گزارش زرین‌خبر، آیین اهدای این جهیزیه‌ها امروز با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی، خیران و تشکل های مردم نهاد میاندوآب صبح امروز در کمیته امداد امام خمینی(ره) میاندوآب برگزار شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب در حاشیه این آئین به خبرنگاران گفت:امروز به مناسبت سالر‌وز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ۲۵ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ( ره) میاندوآب اهدا می شود.

سرمست چوپان نژاد اظهار کرد: ۱۸ سری از این جهیزیه ها در شهر میاندوآب، سه سری در شهر چهاربرج و چهار سری نیز در شهر باروق توسط مراکز نیکوکاری تهیه و اهدا می شود.

وی با بیان اینکه ارزش هر کدام از این جهیزیه‌ها ۱۵۰میلیون ریال است، افزود: در مجموع برای تهیه این جهیزیه‌ها سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میاندوآب تصریح کرد: از ابتدای امسال در مجموع ۳۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان تحت پوشش این نهاد اهدا شده اهدا شده‌است.

فرماندار میاندوآب نیز در این‌آیین با اشاره به اهدای ۲۵ سری جهیزیه به مناسبت سالر‌وز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ۲۵ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ( ره) میاندوآب اهدا می شود، گفت: در کنار این موضوع نیز قدم های خوبی در راستای احداث مسکن مددجویی و اشتغالزایی توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) در سطح شهرستان برداشته شده است.

حسام شیرازه‌محبت اظهار کرد:این اقلام به منظور عمل به منویات رهبری در راستای تسهیل امر ازدواج و به همت کمیته امداد و با مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری توزیع شد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.