جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰ 21 ذو الحجة 1442 Friday, 30 July , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18537×
انتخابات پرشور مظهر اقتدار نظام است
16 ژوئن 2021 - 14:06
شناسه : 294709
0
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با تاکید براهمیت شرکت پرشور و گسترده در انتخابات، گفت: انتخابات و حضور پرشور مردم مظهر عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ در همایش بزرگ رای اولی ها در میاندوآب با تاکید براهمیت شرکت پرشور و گسترده در انتخابات، اظهار کرد: انتخابات و حضور پرشور مردم مظهر عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب با بیان اینکه هر رای یک بمب اتم و موشک بر قلب دشمنان است، افزود: انتخابات مایه یاس و ناامیدی برای دشمنان بوده و توطئه های دشمنان را خنثی می کند.

وی در ادامه به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت: انتظاری که رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب از جوانان و شما به عنوان سفیران جوان انقلاب؛ دارند این است که به تکلیف دینی و شرعی و انقلابی خود عمل کنیم.

پالهنگ با اشاره به رشادت های سردار شهید اسلام، حاج قاسم سلیمانی در راه دفاع از انقلاب و اسلام، تصریح کرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از جمهوری اسلامی به عنوان حرم یاد می کنند و ما اگر می خواهیم مدافعان حرم بوده وشرمنده خون شهدا و حاج قاسم سلیمانی ها نباشیم، باید در پای صندوق های رای حاضر شده و مدافع حرم و انقلاب و نظام و اسلام باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب به ظرفیت های بی نظیر کشورمان اشاره کرد و افزود: امروز باید در همه عرصه ها مانند عرصه دفاعی از چنان قدرتی برخوردار باشیم که دشمن را در خلیج فارس مجبور می کند فارسی حرف بزنند و دشمن را مایوس ساخته است.

وی با بیان اینکه عرصه انتخابات نیز مانند فتح خرمشهر است، گفت: در فتح خرمشهر جوانان ما حماسه آفریدند و دشمن را شکست دادند و امروز در عرصه انتخابات نیز باید دشمن را با حضور پرشور و حداکثری مایوس سازیم.

پالهنگ تصریح کرد: ما در ۲۸ خرداد۱۴۰۰ با حضور پرشور خود انتقام ۱۳ دی ۱۳۹۸ را خواهیم گرفت و عاشقانه در پای صندوق ها حاضر خواهیم شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب اظهار کرد: ان شالله در روز ۲۸ خرداد بار دیگر بصیرت  و هوشمندی خود را به نمایش گذاشته و یار و یاور ولایت و انقلاب خواهیم بود.

بهروز تقی نژاد معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میاندوآب نیز با تاکید بر حضور پرشور و گسترده در انتخابات، گفت: ان شالله در ۲۸ خرداد همه در پای صندوق های رای حاضر شده و انتخابات پرشوری را رقم خواهیم زد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.