دوشنبه, ۵ مهر , ۱۴۰۰ 20 صفر 1443 Monday, 27 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18766×
تداوم محدودیت های تردد در شهرهای آذربایجان غربی/ خودروهای متخلف جریمه می شوند
25 می 2021 - 8:07
شناسه : 294429
5
رئیس پلیس راهور آذربایجان غربی: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی با اشاره به تداوم اعمال محدودیت های تردد شهرهای استان، گفت: خودروهای متخلف جریمه می شوند.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی در گفت و گو با خبرنگاران در میاندوآب اظهار کرد: آنالیز انجام گرفته در مورد تصادفات،نشان دهنده کاهش آمار تصادفات فوتی و افزایش تصادفات جرحی در میاندوآب است.

سرهنگ عباس فرمانی افزود: بر اساس بررسی ها مهمترین علت تصادفات، مهندسی ترافیک و اصلاحات هندسی است.

وی با بیان اینکه شهرستان میاندوآب به دلیل وضعیت جغرافیایی، بافت شهری و تراکم وسایل نقلیه نسبت به جمعیت نیازمند توجه ویژه مسئولان شهری است، گفت: نیازمند این هستیم که در بحث خط کشی، ساماندهی علائم راهنمایی و رانندگی، ساماندهی چراغ، استفاده از دوربین و تاسیسات هوشمند و اصلاح نقاط حادثه خیز توجه بیشتری شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه رانندگان و مردم باید نسبت به قوانین راهنمایی و رانندگی توجه ویژه داشته باشند، تصریح کرد: بر اساس بررسی ها در شهرهای مانند میاندوآب، راکبان موتورسیکلت ها از بیشترین قربانیان حوادث راهنمایی و رانندگی هستند که توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی، می تواند سبب کاهش تصادفات شود.

فرمانی با اشاره به تداوم اعمال محدودیت های تردد در شهرهای استان، گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، محدودیت های تردد کرونایی در سطح شهرها انجام گرفته و بر اساس دستورالعمل، اعمال قانون می شود.

وی با بیان اینکه ممنوعیت ورود و خروج خودروهای با پلاک غیر بومی به شهرستان های نارنجی  همچنان برقرار است، افزود: در صورت مشاهده خودورهای متخلف اعمال قانون شده و نیز محدودیت تردد شبانه در تمام شهرستان ها نیز از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.