جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰ 21 ذو الحجة 1442 Friday, 30 July , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18537×
انتخابات پرشور؛ نویدبخش آینده‌ای درخشان/ حضور در انتخابات، دشمن را ناامید می کند
18 آوریل 2021 - 18:13
شناسه : 293934
3
انتخابات، عاملی برای اقتدار ملی و تحکیم امنیت کشور، عرصه نمایش قدرت مردمی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرصتی برای آینده ای بهتر، تحقق اراده مردم در اداره امور به شمار می رود.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، حدود دو ماه تا انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ زمان باقی مانده است.

انتخابات همیشه یکی از موضوعات مهم و حساس در تاریخ انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی بوده و یک حق و تکلیف و عاملی برای اقتدار ملی و تحکیم امنیت کشور، عرصه نمایش قدرت مردمی در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرصتی برای آینده ای بهتر، تحقق اراده مردم در اداره امور به شمار می رود.

در طول تاریخ انقلاب اسلامی، مردم همواره حماسه سازان انتخابات بوده و در همه صحنه های انتخابات مانند راهپیمایی ها علی رغم تبلیغات گسترده دشمنان در پای صندوق های رای حضور یافتند و با رای خود در واقع نه از افراد بلکه از نظام اسلامی و ولایت پشتیبانی کرده و تنهایش نگذاشتند.

حضور مردم در صحنه مشت محکمی بر دهان دشمنان است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی در زمینه اهمیت حضور پرشور و مشارکت گسترده در انتخابات در یکی از خطبه های نماز جمعه ارومیه، گفت: دشمن به دنبال ناامید کردن مردم و جلوگیری از انتخابات پرشور است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی، افزود: مرحله اول ناامید کردن مردم از حضور در صحنه است، این وسوسه شیطانی دشمنان است و باید در برابر آن توجه و دقت داشته باشیم.

وی اظهار کرد: در فتنه ۸۸ با حضور مردم وحشت در دل دشمنان افتاد و در حال عقب‌نشینی بودند که فتنه‌گران اجازه ندادند. امروز هم مسیر جلوگیری از انتخابات پرشور را در پیش گرفته‌اند که باید در برابر آن ایستاد و با حضور گسترده و انتخاب افراد اصلح مشت محکمی بر دهان دشمن بزنیم.

حضور مردم در انتخابات، دشمن را ناامید می کند

در این زمینه امام جمعه میاندوآب در سخنانی با بیان اینکه دشمن از هم اکنون نقشه و راهبرد خود را برای انتخابات ۱۴۰۰ دنبال می کند، گفت: دشمن در وهله اول به دنبال عدم برگزاری انتخابات بوده و پس از ناکامی در این زمینه، به دنبال تخریب و کمرنگ کردن است انتخابات بوده و به دنبال این است که مردم پای صندوق های رای نروند.

حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده گفت: در کنار کمرنگ کردن انتخابات، دشمن تضعیف و تخریب نهادهای دخیل در انتخابات مانند شورای نگهبان و دستگاه‌های اجرایی را با عناوین مختلف دنبال می کند.

وی با اشاره به اینکه در آستانه انتخابات، شبکه های ماهواره‌ ای و بیگانه بر روی انتخابات ۱۴۰۰ در ایران اسلامی، متمرکز شده و با امپراطوری رسانه ای، اهداف خود را دنبال می کند، تصریح کرد: دشمن به دنبال ایجاد دوقطبی و اختلاف افکنی در کشور است ولی این را بدانند که مردم ایران اسلامی، گوش به فرمان ولایت بوده و به دشمن اجازه دست یابی به اهدافش را نخواهند داد.

امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه دشمنان، مشارکت حداقلی را دنبال می کنند، افزود: انتخابات، نشاط آفرین و امید آفرین و تبلور حماسه سیاسی بوده و هر رای در انتخابات به منزله رای به جمهوری اسلامی است.

حسن زاده با تاکید بر اینکه حضور مردم در انتخابات، دشمن را ناامید می کند، اظهار کرد: حضور مردم در انتخابات‌، جمهوریت و اسلامیت نظام را تضمین می کند.

علاج دردهای کشور در پرشور بودن انتخابات است

امام جمعه چهاربرج نیز در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر با تاکید بر حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰، اظهار کرد: انتخابات پرشور مشتی بر دهان دشمنان است و باید در انتخابات حضور پرشور داشته باشیم.

حجت الاسلام اصغر جلالی افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرموده اند،علاج دردهای مزمن کشور در پرشور بودن انتخابات و حضور عمومی مردم  است.

وی با بیان اینکه انتخاب اصلح دیگر وظیفه ما است که دولت مطلوب برخی مولفه ها و شاخص هایی دارد، اظهار کرد: دولت باید کارآمد باشد و کارآمدی به اندازه ای اهمیت دارد که با مشروعیت نسبت مستقیم پیدا می کند.

جلالی با تاکید بر توجه به شاخصه های دولت مطلوب، گفت: کارآمدی،پرکار و پرنشاط بودن، مردمی و خدمت رسان بودن، شایسته سالاری، توجه به تولید، شجاع و عزتمند و ایستادگی در برابر زورگویان و فساد ستیزی از جمله شاخصه های اصلی دولت مطلوب است.

انتخابات پرشور؛ نویدبخش آینده‌ای درخشان و بهتر برای کشور

مقام معظم رهبری می فرمایند که باید قوی شویم و یکی از راههای قوی شدن حضور پرشور در صحنه های مختلف مانند راهپیمایی ۲۲ بهمن که مشت محکمی بر دهان دشمنان بود و در آینده نزدیک، انتخابات است.

حضور حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ رای، دندان طمع دشمنان را از این کشور کوتاه می کند، بنابراین در ۲۸ خرداد امسال نیز مردم دوباره خواهند آمد و گستاخی دشمن را با مشارکت گسترده در انتخابات پاسخ می دهند.

از سوی دیگر حضور پرشور در انتخابات قطعا می تواند نویدبخش آینده‌ای بهتر برای کشور باشد چرا که ما وقتی ضمن حضور پرشور با دقت رأی دهیم و رأی ما به دور از شعارهای تبلیغاتی و با توجه به تجربه و سابقه کاری افراد باشد، یقینا آینده بهتری را رقم خواهیم زد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.