چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 8 شوال 1442 Wednesday, 19 May , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18285×
کاهش ۱۸ درصدی میزان مصرف بنزین در جنوب آذربایجان‌غربی
27 مارس 2021 - 17:23
شناسه : 293679
1
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب خبر داد؛  مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب از کاهش 18 درصدی میزان مصرف بنزین در جنوب آذربایجان‌غربی خبر داد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، سیدجواد فیض‌حسینی در گفت  و گو با خبرنگاران با اشاره به توسعه جایگاههای سی ان جی در منطقه میاندوآب، اظهار کرد: ۵۵ باب جایگاه سی‌ان‌جی در منطقه میاندوآب فعال بوده و شش باب جایگاه سی ان جی دیگر نیز با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال در حال ساخت است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب افزود: از ۵۵ باب جایگاه سی ان جی فعال،  ۲۸جایگاه عرضه سی‌ان‌جی تک‌منظوره و ۲۷ جایگاه دومنظوره است که به صورت شبانه‌روزی در زمینه توزیع سوخت پاک سی‌ان‌جی فعالیت دارند.

وی با اشاره به کاهش ۱۸ درصدی میزان مصرف بنزین و افزایش پنج درصدی مصرف سی ان جی در جنوب آذربایجان‌غربی در سال گذشته، گفت : کاهش مصرف بنزین با توسعه جایگاه های سی ان جی و سیاست های وزارت نفت برای کاهش مصرف سوخت و فرآورده های نفتی و شیوع کرونا صورت گرفته است.

فیض حسینی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته از سوی کارشناس واحد سی‌ان‌جی این منطقه، تمامی جایگاه‌های عرضه این فرآورده فعال بوده و به‌صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات به شهروندان و مسافران هستند.

وی هم چنین به اجرای طرح رایگان دوگانه سوز نمودن خودروهای عمومی که از اوایل اردیبهشت ماه سال گذشته اشاره کرد و گفت:  با اجرای طرح رایگان گازسوز کردن خودروهای عمومی شامل وانت بار و تاکسی تاکنون، چهار هزار و۵۰۰  دستگاه خودرو در جنوب آذربایجان‌غربی گازسوز شده است.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.