جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰ 9 ذو القعدة 1442 Friday, 18 June , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18387×
ورزشکار میاندوآبی علیه تروریسم/ صهیونیست‌ها را به رسمیت نخواهیم شناخت
03 دسامبر 2020 - 8:10
شناسه : 291937
6

ما صهیونیست‌ها را هرگز به رسمیت نخواهیم شناخت و “مبین عباسی” یکی از ورزشکارانی است این پیام را در عرصه ورزش به گوش دنیا رساند.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، عصر روز جمعه ۷ آذر معاندین نظام به تاسی از تمام فعالیتهای گذشته خود، خباثت و جنایتکاری خود را به نمایش گذاشتند و بار دیگر تروریست های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی ناجوانمردانه، محسن فخری‌زاده یکی از دانشمندان حوزه هسته‌ای کشور را به شهادت رساندند.

در این بین جامعه ورزش در سراسر کشور و شهرستان میاندوآب نیز هم همراه با سایر اقشار جامعه این حرکت تروریستی را محکوم کردند که در این بین ورزشکارانی در مبارزه با رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی در تمام سال‌های بعد از انقلاب پرچمدار بوده و در میادین مختلف از مبارزه با ورزشکاران این کشور جعلی خودداری کرده و مدال های قهرمانی را با تندیس‌های پهلوانی معامله کردند.

شهرستان میاندوآب افتخار دارد که زادگاه یکی از این ورزشکاران است، ورزشکاری که در مسابقات بین المللی بوکس در کشور آذربایجان در سال ۹۶ حاضر به رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی نشد.

“مبین عباسی”این ورزشکار میاندوآبی است که با انصراف از رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی در مسابقات بین المللی بوکس جام آقالارف در شهر باکوی کشور آذربایجان در سال ۹۶ در رده سنی جوانان برگزار می شد، در حالی که از آمادگی بالا برای رقابت برخوردار بود، در نخستین روز بر اساس قرعه کشی به حریفی از رژیم صهیونیستی برخورد کرد ولی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین، حاضر به رقابت با نماینده رژیم صهیونیستی نشد و در قلب ملت مظلوم فلسطین و ایران جای گرفت.

این ورزشکار میاندوآبی در مصاحبه ای که با خبرنگار زرین خبر داشت؛ پایبندی خود به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دشمنی ابدی با رژیم غاصب صهیونیستی را ابراز کرد و گفت که کشوری به نام اسرائیل نمی شناسد که با ورزشکارش مبارزه کند و مرام پهلوانی ایرانی اجازه رقابت با ورزشکاران رژیم صهیونیستی را نمی دهد.

هیچگاه رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی‌شناسیم/ لذت عدم رویارویی با رژیم صهیونیستی کمتر از کسب مدال نیست

مبین عباسی در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر در این زمینه با بیان اینکه ما ورزشکاران زیادی داریم که حاضر به رقابت با نماینده این رژیم اشغالگر نشده اند، گفت: من کشوری به نام اسرائیل نمی شناسم که با نماینده این رژیم جعلی در یک مسابقه ورزشی مبارزه کنم.

این بوکسور جوان میاندوآب افزود: مرام پهلوانی یک ورزشکار ایرانی هرگز  اجازه نمی دهد که در رقابت های مختلف با ورزشکاران این رژیم اشغالگر مبارزه کنیم و اگر باز هم چنین اتفاقی بیفتد، همین کار را خواهم کرد.

عباسی تصریح کرد: من خوشحالم که به عنوان یک ایرانی و یک ورزشکار در مسابقات بین المللی، پیام حمایت مردم ایران را از ملت مظلوم فلسطین به دنیا رساندم.

این بوکسور جوان میاندوآبی با بیان اینکه لذت عدم رویارویی با رژیم صهیونیستی کمتر از کسب مدال نیست، گفت: آرمان ما حمایت از مردم مظلوم فلسطین است و همواره پشتیبان مردم مظلوم فلسطین بوده و تا آخرین لحظه پای آرمان خود می ایستیم.

“مبین عباسی” این جوان میاندوآبی یکی از رویش های انقلاب است که از تبار باکری ها بوده و ادامه دهنده راه شهیدان باکری ها، ۸۵۰ شهید میاندوآب است و باید گفت که این اقدام، نمونه یک اقدام انقلابی بود که توسط ورزشکار میاندوآبی انجام شد.

ما صهیونیست‌ها را هرگز به رسمیت نخواهیم شناخت و “مبین عباسی” یکی از ورزشکارانی است این پیام را در عرصه ورزش به گوش دنیا رساند.

ورزشکاران کشورمان بارها نشان داده اند که احترام به ارزش‌های انقلاب‌ و حمایت از مردم مظلوم فلسطین برای آنها یک آرمان بوده و افتخار قرار نگرفتن در برابر نماینده رژیم‌اشغالگر قدس برای آنها کمتر از کسب عنوان قهرمانی نیست، موضوعی که مبین عباسی نیز در مصاحبه خود به آن اشاره می کند.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.