دوشنبه, ۵ مهر , ۱۴۰۰ 20 صفر 1443 Monday, 27 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18766×
ضدعفونی معابر توسط جهادگران بسیجی میاندوآب آغاز شد + تصاویر
25 نوامبر 2020 - 17:56
شناسه : 291753
2
در راستای طرح شهید سلیمانی؛

اقدامات مقابله با کرونا از سوی گروههای جهادی بسیج وارد مرحله جدیدی شد و  طرح «شهید سلیمانی» با توزیع ماسک و ضدعفونی معابر در میاندوآب آغاز شد.

پ
پ

به گزارش زرین خبر، اقدامات مقابله با کرونا از سوی گروههای جهادی بسیج وارد مرحله جدیدی شد و  طرح «شهید سلیمانی» با توزیع ماسک، ضدعفونی معابر و  آموزش و اقناع سازی شهروندان در میاندوآب با همکاری ادارات و نهادهای ذی ربط آغاز شد.

در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی، امروز رزمایش  ضدعفونی  معابر شهری با حضور گروههای جهادی، آتش نشانی، شهرداری و هلال احمر و بسیج اصناف و سازندگی و در راستای مقابله با ویروس کرونا برگزار شد و در راستای آن معابر و خیابان ها در مناطق مختلف میاندوآب ضدعفونی شد.

به گفته سرهنگ پاسدار نورالدین پالهنگ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب بر اساس طرح شهید سلیمانی، مجموعه بسیج و سپاه در کنار وزارت بهداشت با همکاری دستگاههای ذی ربط، در راستای آگاهی بخشی، بیماریابی، آموزش و قرنطینه و ارائه کمک های لازم به بیماران قدم می دارد.

وی اظهار کرد: تمام پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج در قالب این طرح آمادگی را در جهت ارائه آموزش های لازم و مرتبط با کرونا در نقاط مختلف شهر دارند.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.