دوشنبه, ۵ مهر , ۱۴۰۰ 20 صفر 1443 Monday, 27 September , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 18766×
پلمپ ۷ قهوه خانه و قلیان سرا در میاندوآب
13 اکتبر 2020 - 10:58
شناسه : 290798
6
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: در راستای تشدید نظارت بر اعمال محدودیت‌های اجتماعی استانی و شهرستانی، هفت قهوه خانه و قلیانسرا متخلف در این شهرستان به صورت شبانه پلمپ شد.
پ
پ

سهراب حیدری در گفت و گو با خبرنگار زرین خبر اظهار کرد:  با همه گیری ویروس کرونا، برنامه های نظارتی برای رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه شد و این دستور العمل ها رسته های مختلف شغلی از کم ریسک تا پر ریسک را در بر گرفت.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: بر اساس تصمیمات اخذ شده در ستاد استانی مقابله با کرونا در آذربایجان غربی به مدت یک هفته محدودیت هایی را اعمال کرد که شامل ممنوعیت فعالیت سینماها، سالن‌های تئاتر و مراکز مشابه، موزه، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، باشگاه‌های ورزشی و… بود.

وی با اشار به اینکه در راستای این دستورالعمل برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش‌ها در مساجد و مصلی‌ها ممنوع است، تصریح کرد: در کنار آن مقرر شد تا نظارت‌های لازم بر رعایت این مفاد صورت بگیرد و در صورت بی‌توجهی با واحد متخلف برخورد قانونی خواهد شد.

حیدری اظهار کرد: در راستای تشدید نظارت بر اعمال محدودیت‌های اجتماعی استانی و شهرستانی، نیز ضمن بازرسی از واحدها و صنوف مختلف، هفت قهوه خانه و قلیانسرا متخلف در این شهرستان که فعالیت داشتند؛ پلمپ شدند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: این واحدهای متخلف با وجود ممنوعیت فعالیت مشاغل پرریسک، اقدام به پذیرش مشتری و ارایه خدمات به آنها بدون رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کرده بودند که طی بازدید مشترک شبکه بهداشت و اماکن عمومی، اتاق اصناف و نیروی انتظامی پلمپ شدند .

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.