۱۳ پروژه خدماتی و آموزشی در میاندوآب افتتاح و کلنگ زنی شد
۲۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۵
شناسه : 305529
6
به مناسبت دهه مبارک فجر؛ به مناسبت دهه مبارک فجر، 13 پروژه ورزشی، آموزشی، برق رسانی و بهداشتی و مخابراتی در میاندوآب افتتاح و کلنگ زنی شد.
پ
پ

به گزارش زرین خبر، در نخستین پروژه، امروز چمن مصنوعی سرپوشیده با حضور امام جمعه، نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی در میاندوآب به بهره‌برداری رسید.

این چمن مصنوعی در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع توسط بخش خصوصی احداث شده و برای ساخت آن ۵۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

در دیگر طرح نیز کلنگ احداث مدرسه ابتدایی شش کلاسه شهید نظری و با مشارکت خیر نیک اندیش ” مهندس فیروزی ” در زمینی به مساحت یک هزار و ۴۸۰ مترمربع در کوی حافظ میاندوآب با اعتبار پیش بینی شده ۲۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.

امروز در ادامه برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر، کلنگ احداث دو پروژه در بخش بکتاش میاندوآب با حضور مسئولان به زمین زده شد.

این پروژه ها شامل طرح توسعه مرکز جامع سلامت بکتاش و هنرستان شش کلاسه در شهر بکتاش بود که کلنگ زنی شدند.

به گفته شهرام احمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب، طرح توسعه مرکز جامع سلامت بکتاش با اعتبار اولیه ۳۰ میلیارد ریال آغاز می شود.

هم چنین رستم وکیلی مدیر آموزش و پرورش میاندوآب هم از پیش بینی اعتبار اولیه ۳۰ میلیارد ریالی برای احداث هنرستان شش کلاسه در بکتاش خبر داد.

در ادامه برنامه های دهه مبارک فجر، هشت پروژه برق رسانی در بخش های مختلف و به صورت همزمان با اعتباری بالغ ۶۴۱ میلیارد ریال افتتاح شدند.

امروز به همین مناسبت یک پروژه مخابراتی نیز با حضور مسئولان به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.